coverphoto
profesionál

Efektívne kúrenie: slovenské eko BRIKETY a eko PELETY LES

Kozuby / krby a pece, komíny
Trenčín
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Výroba a predaj kvalitných drevných eko brikiet LES, predaj výberových eko peliet LES v kvalite A1 a A2, predaj doplnkového sortimentu.
0948 991 881
Javorová 2, Trenčín, predajňa LES DRIETOMA
Sledované fotoblogy (1)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
O nás

LES – zelená energia je slovenská značka, pod ktorou pre vás už 20 rokov vyrábame EKO BRIKETY LES. EKO BRIKETY LES sú moderným, ekonomickým a v neposlednom rade ekologickým spôsobom kúrenia. Vyrábame a predávame valcové EKO brikety LES plné, LES s dierou aj kôrové. Všetky sú robené z čistej drevnej hmoty (piliny, hobliny), bez akýchkoľvek prídavných látok alebo chémie, aby ste mali vždy poctivý a kvalitný EKO výrobok. Ponúkame aj EKO BRIKETY LES tehlové a EKO PELETY LES v kvalite A1 a A2, št...

Ukážky našej práce

Videá

Najnovšie inzeráty (21)
EKO brikety LES tehlové BUK EXTRA - Obrázok č. 1
8. jún 2021
Nový tovar
1.98 €
eko pelety LES ENplus A1 - Obrázok č. 1
8. jún 2021
Nový tovar
3.6 €

DREVENÉ BRIKETY A PELETY ZA NAJLEPŠIE CENY!
Využite zvýhodnenie cien a pripravte sa na kúrenie na budúcu sezónu už teraz. Toto eko palivo už lacnejšie nebude. Naopak, kvôli tomu, že cena dreva stúpla o cca 40 %, na jeseň očakávame aj nárast ceny našej vstupne suroviny na výrobu (piliny, hobliny), čo sa prejaví na zvýšenej cene brikiet a peliet.
https://lestn.sk/kategoria/obchod

Máte malé ohnisko? Potom potrebujete EKO brikety LES tehlové KLASIK

Tehlové brikety LES sú určené najmä pre typy piecok a sporákov s menším ohniskom. Hodia sa na sezónne aj celoročné vykurovanie a udržanie tepla vo všetkých typoch budov, najmä v rodinných domoch, chatách a chalupách. Sú vhodné do krbov, pecí, kotlov a kachlí na tuhé palivo.
Drevené tehlové RUF brikety sú zo zmesi mäkkých drevín. Nedechtujú a nezanášajú komín a majú minimálnu popolnatosť.
https://lestn.sk/produkt/eko-brikety-les-tehlove-klasik

Podarilo sa nám výhodne nakúpiť surovinu na výrobu brikiet a peliet. To, čo sme ušetrili, sme pre vás premietli do ZNÍŽENEJ CENY za prvotriedne slovenské ekologické palivá. Nakúpte výhodne a kúrte pohodlne a čisto.
www.lestn.sk

Zima sa má ešte prihlásiť o slovo. Aby ste mohli byť v teple 🔥 bez námahy, ZNÍŽILI SME CENU PELIET. Nákup 🛒v LESe je výhodný vždy, teraz sa však oplatí ešte viac.
lestn.sk/kategoria/ekopelety-les

Žiadali ste, tak sme ju pre vás urobili - poltonovú europaletu EKO drevených brikiet LES kôrových NOČNÝCH! Je skladná a vďaka prímesi kôry v briketách môžete celé noci pokojne spať v teple a bez nutnosti prikladať do pece. Stačí pred spaním naložiť vaše nočné kôrové brikety LES.
https://lestn.sk/produkt/eko-brikety-les-korove-nocne-500-kg