Jeden kus histórie

12. aug 2019
Jeden kus histórie - Tri krát natreté zakladovou farbou. Prvý náter bol trochu zriedeny vodou, druhý neriedeny a tretí taktiež. Prvé dva nátery som robil mikrofazovym valčekom a posledný náter bol štetcom.

Tri krát natreté zakladovou farbou. Prvý náter bol trochu zriedeny vodou, druhý neriedeny a tretí taktiež. Prvé dva nátery som robil mikrofazovym valčekom a posledný náter bol štetcom.

 • jarickakrasa
  • knedlik82A striekacou pištoľou sa to nemôže maľovať? Ušetrí ti to veľa práce a bude to kvalitnejšie pokryté. Aj pri ďalšom maľovaní izieb potom využiješ.
   Takže jedny dvere máš hotové...a teraz už len zvyšok domu🙂
   • costes
    AUTOR
    @knedlik82  Ahoj, nemám striekaciu pištoľ. Nejak mi ju nebolo treba doteraz. Ale inak zhodou okolnosti som si povedal, že lakovat budem striekanim pretože to je 20x rýchlejšie a ano aj krajší povrch sa dosiahne plus efektivita využitia laku je vyššia. Takze si budem musieť zadovážiť. Vedel by si mi nejakú značku alebo konkrétny model odporučiť?
    • knedlik82@costes  Ja som si zadovážil túto:
     Ale skoro rok je v krabici ešte nepoužitá..taký bol môj optimistický plán, že budem maľovať pred rokom🙂 Realistický variant je taký, že vymaľované bude asi za dva týždne, lebo nejaký som hnilý poslednú dobu... Ale zas všetky najťažšie práce mám už za sebou a poviem ti, že sa sám sebe ani nečudujem, že mi občas chýba para🙂