coverphoto
profesionál

Jarka Černá - stavebné a finančné poradenstvo

Plyn, voda, vykurovanie, klimatizácia, solárne systémy
Bratislava
Poslať súkromnú správu
Sledovať
*************************************************** STAVBA - ENERGIE - POISTENIE - DÔCHODOK ***************************************************
+421907443858
Bratislava
Sledované fotoblogy (11)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
O nás

STAVEBNÉ a FINANČNÉ poradenstvo

Drahé energie sú rizikom pre rodinný rozpočet, preto sa dlhodobo venujem znižovaniu spotreby. Úspory za plyn či elektrinu o desiatky percent zvyšujú Vašu odolnosť. Mnou navrhnutý dom prekúri ROČNE len 200 €. Vždy sa snažím o nízkonákladové riešenie.

Smutnou kapitolou sú dôchodky súčasných i budúcich dôchodcov. TOP otázka: Ako vymazať straty a začať zhodnocovať úspory? Mám dobrú správu! Stačí využiť súčasnú situáciu vo Váš prospech.

Sú riz...

Ukážky našej práce
Najnovšie inzeráty (4)
9. sep 2023
Použitý tovar
110 €
28. aug 2023
Použitý tovar
Darujem
Načítava sa...

Tí, čo máte poistený byt alebo dom v Uniqe: od dnes beží 15% zľava naviac k ostatným zľavám. Kontaktujte svojho poradcu, nech Vám to napočíta. Dokopy tie zľavy môžu dosiahnuť 30-40%, ak máte aj iné poistenie alebo dôchodkový pilier v Uniqe. Niečo ako množstevná zľava, o ktorej tu niekedy býva reč, že prečo nefunguje aj v bankách a poisťovniach. Samozrejme, nechajte si urobiť ponuky aj inde.
Prípadné detaily súkromne. Ak budem vedieť, rada Vám nejaké...

Ako ste si už asi mnohí všimli, okrem stavebných rizík sa venujem aj krytiu rizík. Preto ak máte záujem zdieľať riziká a takto si vytvoriť krytie, neváhajte ma kontaktovať.
Je to vždy lepšie, ako v prípade nešťastia organizovať zbierku, ktorá nemusí stačiť. V prípade správne navrhnutého poistenia viete, čo môžete očakávať a na čo máte nárok. A netýka sa to len bývania. Ako budú hradené škody po búrke v Podhájskej?
https://www.uniqa.sk/o-nas/aktuality/vichrica-okoli-podhajskej-uniqa-eviduje-125-hlaseni-skod-za-takmer-pol-miliona-eur/

Energeticky pasívna drevostavba svojpomocne

(134 fotiek)
Stavba domu
Rekonštrukcia domu
Interiér
VYBRALI SME

Bývame presne rok. Asi mnohých zaujíma naša spotreba na kúrenie. Minuli sme 1386 kWh = 193 € za elektrinu v DD2. Teplota v dome začala na 21°C, ale zhýčkali sme sa... na 23°C. Ak vydelím reálnu spotrebu čistou plochou domu 120 m2, vyjde merný údaj: 11,55 kWh/(m2a). Naschvál nepíšem "merná potreba tepla na vykurovanie", pretože to je teoretické číslo. Avšak toto reálne číslo by malo byť teoretickému aspoň podobné. Som rada, že reálne číslo...