V piatok 24.7.2009 sme konečne odkúpili bytík, krásny 82 m 3-izbáčik a začíname s prestavbou.Keďže je v pôvodnom stave,čaká nás toho veľa a dúfam,že sa nám podarí prerobiť ho do konca septembra.Jadro sme úspešne vyhodili, Už sme čo to objednali.
29.7., v jednej izbe sme povyberali parkety, našťasie niekto veľmi šetril lepidlom a sú viacmenej len položené,takže sa rozoberajú dobre.
Víkend 1-2.8. sme úspešne dorozoberali parkety, ale miestami boli otrasne polepené,som to prechvalila....
3.8. začína sa murovať.Kúpili sme WC so systemom Geberit, skrinku s umyvadlom,objednali sme ADLO vchodové dvere.Dnes začínaju s prácou aj elektrikári.
12.8. Kúpelňa a WC vymurované a obložené.Steny z vnutra zateplene, elektika skoro hotová.Čakáme na výmenu okien a radiátorov.Objednaná kuchynská linka.
19.8.vymenené radiatoriky
24.8. vymenené vchodové dvere ADLO, nové okienka. Od zajtra sa stierkuje.V stredu pride dlažba do chodby a kuchyne.
10.9. tak sa to rozbehlo,pokladajú sa parkety, bola riadna fuška,nachystať pod ne podklad, hranoly, nobasil ako izolácia a osb dosky,ale je to za nami....
Kuchyna je hotová,čakáme len na linku
Izbičky su takmer všetky ostierkované
5.10.2009 tak sa bytík premenil behom dvoch mesiacov na nespoznanie,uspesne sme sa prestahovali. Este nam preba dorobit nejake drobnosti,ale to už je malina oproti tomu,čo máme za sebou.Fotky detskej pridam neskor, zatial je tam skladisko