coverphoto
profesionál

Úverový špecialista - Ing. Andrea Hochelová RSc. | Generali Poisťovňa, a. s.

Služby - finančné a právne poradenstvo
Piešťany
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
Svoju prácu robím rada, baví a napĺňa ma. Je pre mňa dôležité stretať na ulici spokojných klientov, ktorým som pomohla získať ich vlastný domov.
reg. č. NBS 255060 Oblasť, kde sa pohybujem najčastejšie: Piešťany, Trnava, Senica, Galanta, Hlohovec, Nové Mesto nad Váhom, Nitra,...
0948066968
Sledované fotoblogy (7)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
O nás

Sprostredkovanie úverov ako podriadený finančný agent a sprostredkovanie poistenia života, majetku či podnikateľov ako viazaný finančný agent pre Generali Poisťovňa, a. s.

Život prináša zmeny, často aj také, ktoré vôbec neočakávame a mne osobne život za posledné obdobie priniesol toľko zmien, že občas nestíham sledovať, čo sa to vlastne okolo mňa deje 🙂. Jednou z takýchto zmien pre mňa nastala aj zmena značky, pod ktorou budem pracovať a to poisťovňa Generali a verím tomu, že svojim klientom poskytnem rovnakú kvalitu práce, akú som im poskytovala so spoločnosťou AGENT.SK, odkiaľ sa mi odchádzalo veľmi ťažko a rozhodnutie trvalo...

Smart Brokers sa zmenilo na AGENT.SK

Vitajte u špecialistov na financie a nehnuteľnosti. Ste u mňa vítaní - budova Floreát, Krajinská 32 v Piešťanoch, 4. poschodie.