Máte skúsenosti s 123 marketom z Poľska?

Mate nejake skusenosti s nakupovanim cez net z 123marketu z polska? Dovazaju na Slovenksko, prip. ake maju ceny? Dakujem veeelmi!!
Odpovedať
Ceny vyborne, vozia aj na Slovensko, ale oplati sa to pri vacsom nakupe, urobia ti cenu, inak sa oplati ist po tovar do Krakowa. Zatial som bola vzdy spokojna, trocha sa im v poslednej dobe predlzili dodacie lehoty...
Odpovedať
co ak sa mi tovar nebude pacit? mozem ho odmietnut pri preberani v predajni?
Odpovedať
Zatial som take nieco neriesila....ale kedze aj v Polsku plati pri internetovom predaji 7-dnova doba na vratenie tovaru, tak myslim ze mozes. Treba si precitat obchodne podmienky alebo sa opytat priamo u nich, staci poslat e-mail, komunikuju aj po slovensky.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
martina15 • 26. aug 2009 o 20:37 (Príspevok bol upravený adminom, lebo nebol v súlade s pravidlom Nevkladaj kontaktné údaje firiem) Ahojte! Dnes som obdrzala zaujimavy e-mail od spolocnosti 123market.Mala som zaujem o objednanie tovaru a pripadneho zaslatia na SR,ale buhuzial mi dnes oznamili,ze spolocnost vyhlasila bankrot?!?! :-o (aby som upresnila chcela som si objednat veci do kupelne t.j. z 123armatura) Neviem,co si mam o tom mysliet lebo som sa dnes aj pokusala tam dovolat,ale stale mi to vyhadzovalo obsadene. Este mi napisali ze ak mam zaujem o spotrebice ze to stale funguje akurat si treba dojst po tovar do Polska. Viete o tom niekto nieco??? :-( :-| :-S
Odpovedať
mne pan Foltan napisal, ze firma konci, ale ze ak mam zaujem o spotrebice, tak to vie poriesit cez kolegynu ale uz mimo firmy... :-S
Odpovedať
No v tomto zmysle to napisal aj mne ale ked ja mam zaujem o sanitu...neviete mi poradit kde teraz je asi najvyhodnejsie zohnat kupelnove veci?vanu uz mame objednanu z madarska,ale este je toho taaak vela co treba Dakujem ;-)
Odpovedať
Skus lazienko
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
@ina74 chcela by som sa skontaktovat s panom Foltanom...mas na neho nejaky aktualny kontakt?Posles mi ho prosim do IP? dakujem
Odpovedať
@kikusa8 prosím Ťa máš kontakt na p.Foltana.chceli by sme si niečo zohnať. Vďaka
Odpovedať
@wozi praveze nemam, aj ja ho zhanam a este mi ina74 neodpisala...keby som ho zohnala, tak ti ho poslem
Odpovedať
@kikusa8 vďaka budem čakať a skúsim pozháňať adresu.
Odpovedať
Baby, na p. Foltana uz e-mail nemam , ten eshop uz nefunguje. Inak ak potrebujete spotrebice tak som objavila ovela lepsiu stranku: www.mixelectronics.pl . vyberies si obchod, kde si chces spotrebice vyzdvihnut , za cca 3 dni od objednania uz boli prichystane na odber. my sme odtial brali umyvacku pre mamu a segra komplet vsetky spotrebice a boli sme si po ne v nowom targu (takze odpadlo teriganie sa do krakowa). a ceny maju vyborne.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@ina74 ja som nechcela nakupovat...ale dik za info ;-)
Odpovedať
ok :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?