Koľkí začíname stavať na jar 2012?

ahojte uz sa tesim ze mame konecne vybaveny pozemok a zaciname na jar 2012 ?kto sa prida ?
Odpovedať
1
2
36
my budeme na jar zacinat od nuly, teda davat byt do predaja, nasledne kupovat pozemok, stahovat sa do docasneho bytu, ktory mame teraz prazdny a stavat... bude to o zivot :-D
Odpovedať
aj my..domcek v hornej strede
Odpovedať
som zabudla napisat lokalitu - Greenresort Hruba Borsa pri Senci
Odpovedať
no my akurat ideme akurat dat papiere na kataster a uz to bude hadam vsetko uz nam ostava len sa rozhodnut aky domcek budeme stavat
Odpovedať
Profilova fotka
my sme v projektovej faze, momentalne je u profesistov, potom predat byt, prestahovat sa k nasim a postavit :-p
Odpovedať
no my tiez zaciname na jar...momentalne vyberame projekt a zistujeme ci dostaneme povolenie na COV.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. My už máme pozemok, vymeranú stavbu, územné rozhodnutie. Čakáme na vyňatie z PF a stav.rozhodnutie, ale to nám dajú až v januári 2012, keďže začneme až vo februári, v marci (keď opadne sneh). Už sa tešíme.Idete brať niekto aj úver? My na hrubú stavbu financie máme a potom sa uvidí, či došetríme a budeme pokračovať alebo si zoberieme úver.
Odpovedať
Tak aj my zaciname. Pozemok mame, finisujeme projekt. Stavba bude v Oldzi na zitnom ostrove.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my sme vo faze projektovej - zakreslovanie povodneho stavu - ideme prerabat domcek zo 60tych rokov + zobytnit podkrovie... snad do jari 2012 stihame vsetko aby sme mohli zacat.
Odpovedať
pridavam sa, chceli by sme zacat na jar v KE, a uz sme si asi konecne poriesili dom, tak teraz nech nam ho uz len skreslia a mozme vybavovat stavebko, sa tesim :-))))))))))))))
Odpovedať
Aj my sme mali začať na jar 2012, ale nedalo nám to, tak sme rýchlo urobili aspoň základovku, ale na jar ideme na plno.
Odpovedať
Ahojte, pridávam sa aj ja, my by sme mali zacat na jar 2012... mame projekt, teraz vybavujeme stavebne povolenie v KE, viete mi niekto poradit dobru stavebnu firmu v KE? Vopred dakujem :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aj my ideme zacat na jar v KE :)
Odpovedať
pekny den, aj my ideme do toho na jar....len musime predat byt aby bolo za co. tiez pri KE
Odpovedať
@makyb @alenakosice @losonka kde budete stavat?
Odpovedať
@flow333 my chceme stavat v KE blizko centra... nechcem presne specifikovat :)
Odpovedať
@alenakosice ved jasne, ze neprezradis blizsie, len som chcela, ci mesto, alebo dedina:-)
Odpovedať
ahojte stavitelia z kosic, my tiez planujeme jar 2012. Tak sa klub stavitelov z KE pomaly rozrasta :) Ak mate niekto nejake tipy na dobru firmu, dajte prosim vediet. Kludne aj do IP.
Odpovedať
uz to vyzera tak, ze len v KE sa chystaju ludia stavat na jar 2012 :D
Odpovedať
Preruším stavebnú šnúru Východoslovenskej metropoly, my budeme stavať v LM. Verím, že sa nám všetko do jari podarí povybavovať :-)
Odpovedať
...a tak podme este viac dole...okolie TN... :) tak isto planujeme stvat na jar 2012... dom uz je nakresleny...tak isto dufame ze vsetko stihneme vybavit...
Odpovedať
Profilova fotka
ja vas na jar odstartujem a tesim sa na foto :)
Odpovedať
A ide niekto stavať s okolia TT???
Odpovedať
waw, super, ze sa tu klub "jarnych" stavitelov rozrasta. aj ja sa uz tesim na nejake fotecky a infos ako nam to pekne ide. vy uz mate vybavene stavebne povolenia? ak ano, ako dlho ste nan cakali? Pocula som, ze to moze trvat aj par mesiacov.....
Odpovedať
Profilova fotka
Akurát dokončujeme základovú dosku, na jar pokračujeme... okres BJ... ;-)
Odpovedať
@tina1111 No v Trnave to trvá okolo 5mesiacov. Ale nič to nieje, nedávala by som to niekomu za peniaze vybavovať. Je to hlavne o čakaní, a správnom rozplánovaní. Treba to začať vybavovať teraz, aby sa to do jari stihlo a bude to v pohode.
Odpovedať
@haronikova my sme vybavovali stavebne v marci v Trnave..vyjadrenie zo stavebneho uradu sme mali do 5 týždnov ..podstatne je rychlo si vybavit všetky potrebne papiere..ja som obvolala všetky inštitucie..presne som si zistila adresy..aby som žiadost neposlala niekam inam..poslala som si žiadosti o vyjadrenie k stav. povoleniu pisomne..sice im bolo treba občas vyvolavat ..či nezabudli a podobne..ale doklady sme mali tak do mesiaca..potom sme si podali na stavebnom urade žiadost, oznamenia sme si poodnašali osobne a dokopy nam trvalo ziskat pravoplatne stavebne povolenie 2 mesiace. Doležite je načasovanie..čo spomaluje je hlavne neznalost a niektorí uradnici samozrejme.. stavat sme tento rok nezačali..chceli by sme na jar 2012 ked všetko pojde jak ma.. :) Keby niekto chcel poradit s postupom vybavovania stavebneho povolenia rada pomožem cez IP.
Odpovedať
...nebolo by pre nas lepsie zistit (spravit diskusiu) kde su najlacnejsie ceny na: zelezo, beton,strk, tvrnice, drevo v jednotlivom kraji ako zistovat kto zacina na jar 2012?....
Odpovedať
Profilova fotka
my sme kupovali pozemok koncom januára, od februára začal kolotoč vybavovačiek, rozhodnutí, projekt domu atď.. až sme mali všetky potrebné papiere v poriadku, tak sme začali výkopové práce začiatkom júna. takže rada pre začínajúcich, začnite s papierovačkami čo najskôr...
Odpovedať
Tak my budeme stavat v madarsku. Stavebne povolenie cca mesiac
Odpovedať
1
2
36
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?