Firma KTeam, Maroš Kosmeľ, 029 41 Klin 127 + skúsenosti

Píšem sem, lebo viem, že MS vie pomôcť. Tiež som už zistila, že tento "pán" pôsobí na trhu (práca s drevom - strechy, záhradné drevené stavby...) už niekoľko rokov a to tým spôsobom, že vyberie zálohu a potom niekoľko mesiacov zavádza a potom možno po mnohom "naťahovaní sa" dodá časť materiálu alebo časť roboty.... Viem, že je už hľadaný na nete a opisovaný na niektorých stránkach, preto zakladám túto diskusiu, aby pri zadaní jeho mena hneď naskočila práve táto diskusia a zhromaždili sme tu naše spoločné skúsenosti s týmto "pánom" a možno časom aj niečo spoločne poriešime.
Odpovedať
Ja som mu naletela v lete. Je veľmi zbehlý v tom čo robí. Vyzná sa v materiáloch, v postupoch, má pripravené zmluvy o dielo, príjmový doklad, pečiatka...všetko sedí. Takže záloha je tatam a "dielo" stále nikde. Telefonicky komunikuje, ale stále klame a termíny posúva. Tu sú hodnotenia, ktoré som doteraz našla http://firmy.sk/492872/maros-kosmel/f... Napíšte aj vy svoje skúsenosti, pomôžeme iným, aj sebe navzájom.....
Odpovedať
Dobrý večer.Môj príbeh sa začal presne pred rokom.Mal som požiadavku na komplet krov aj plafonové hrady na str. Dopyt 123...P. Kocmeľ mi ponúkol najlepšiu cenu tak sme sa dohodli na celkovej sume 2240.Ale chcel zálohu 1600euro a zbytok po dodávke, prvá dodávka prebehla behom 10 dní v pohode, doviezol mi hrady na komplet plafon + pomúrnice... Za týždeň ako sme sa dohodli doviezol zostatok ale....Prišiel skoro ráno cca o piatej, nacúval do dvora a spolu s tesárom a mojim synom začali vykladať, ja zatiaľ vytešený som ponúkol kávu a vyplatil zbytok t.j. 640euro...Po cca hodine vykladania pozerám, že nevezie strešné laty ,celkovo 900b.metrov, na to mi povedal že ich ide zobrať do BA a ozve sa mi ešte v ten deň....No a od vtedy bude 28.novembra presne rok...Samozrejme laty som si musel kúpiť na inom gátry za 450euro...Už som mu navrhol nech mi privezie dosky na podhľady,jasné,jasné nie je problém opakoval,potom som mu odpusti 50 euro ( to už bolo v júny ) nech mi pošle na môj účet 400euro a sme vyrovnaný ale nič z toho... Tak ako píše zuzux ,stále klame,sľubuje,vyhovára sa na chorého syna,na pokazené auto atď...Ale ak toto číta (p.Kocmeľ) tak dobre vie o koho sa jedná, a ja som trpezlivý , tie peniaze mi vráti!!! Držím Vám všetkým palce za skoré vyriešenie tohto problému.....
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Dobry den,tak uz sa aj ja mozem smelo zaradit medzi "obete" pana Kosmela!!! :-( ..,nam zacal stavat pristresok k rodinnemu domu(som rada,ze nie cely dom)...vidim,ze pouziva ten isty postup,vezme peniaze,prinesie nejaku cast materialu a potom sa az zacne "peklo" s nim!!!!Nezdviha telefon,neodpoveda na sms,maily a mne dokonca volala jeho manzelka,ze chudacik lezi vo vaznom stave v nemocnici.Dala som si tu namahu a do udajnej nemocnice som zavolala a hadajte co!Nas drahy pacient tam nelezi!...vazne netusim,ako z neho dostanem peniaze,ktore mi dlzi...uz som sa mu vyhrazala pravnikom,ale evidentne je na takuto formu "vyhrazania" zvyknuty...som v koncoch...poradte nieco,co na neho zaberie...pripadne ak viete o existencii nejakej obchodnej inspekcie,ktora by mu vedela a mohla klepnut po prstoch...dakujem!konopka1@azet.sk
Odpovedať
...zabudla som napisat,ze sa mi predstavoval ako "Drevo Orava"!!!!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@konopka11 Dobry den, pozeram do tohto mojho fora. Co sa po roku dokonalo.... My sme sa uz zmierili s tym, ze peniaze sme nadobro stratili...od nas odisiel tak, ze tu nechal aj jeho elektricke nasroje, aj drevo, ze sa este vrati...riesili sme to pravnikom, ja som ho uz nemohla ani pocut (tie jeho klamstva a hlas).... takze pravnik s nim uz komunikoval...podal ho vo februalri 2015 na sud a hadajte čo? už je januar 2016 a este sme neprisli na rad!!! a este teda dalsie peniaze na pravnika! ..... a to musim povedat, ze take zmluvy, vsetko riadne na papieri a podpisane, som nemala nikdy s nikym, ani ked sme stavali dom, nie takyto smiesny pristresok........ takze zaver z toho: zmluva ti je na nic...vyberaj si majstra z najbližšej dediny!!!
Odpovedať
Tak my sme si stihli spravit rodinny vylet priamo k nemu domov...jeho manzelka nam oznamila,ze nie je doma a nevie,kedy sa vrati,tak sme si na neho aj tak pockali...a cuduj sa svete,prisiel!:-)...skoktaval,ze nema peniaze,ale kedy ich mal,tak by nam ich hned vyplatil!!!Taky dobry clovek,rozdal by sa!.-)))))))...manzel bol u neho na "navsteve" este asi dvakrát,takze nam vratil po castiach cca 400 eur a zvysok je v nedohladne...asi si vylet na Oravu zopakujeme opat na jar...aj ked asi viac prevezieme,ako ziskame!:-)...jedno je iste,ak sa rozhodneme nabudúce nieco stavat,tak jedine s firmou z vedlajsej dediny!!!!:-)...vsetko dobre do Nového roka!
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?