Parný čistič Karcher Sc1020

Zobraz úvodný príspevok
Chela by som si kúpiť parný čistič karcher SC1020, máte niekto skúsenosti? Alebo vie ho niekto porovnať s H2O mopom? vyčistí aj špáry? ďakujem za každý názor.
Odpovedať
Profilova fotka
@tanicka696 dakujem za radu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mima1 dakujem za radu, no laminat by som vobec nečistila od hrubej špiny už, aby mi zbytočne som to nemočila a potom ešte naparovala ,ale to sklo mi kamoška radila pretriet prv a potom vysavat,.že ten saponat s tou hubkou jej to rozmazovla, skor to pretrela s octovou vodou od hrubej spiny a potom vysavala.... čo ja viem, budem mudrejsia ,ked to kupim :)
Odpovedať
a je doma. a teraz dotaz tie male navleky ste si dokupili? ci sa daju niecim nahradit? a na okna treba dokupit toto ? http://www.kaercher.sk/sk/Onlineshop/...
Odpovedať
@atlaska na okna je presne ta stierka z linku. Ja som navleky mala k tomu. Ale neskor som posila dalsie z uterakov :-D :-D
Odpovedať
@mima1 dik, hladala som na nete videa a tam som ennasla pouzivat tuto hubicu,tak sa radsej opytam,nech nekupim blbinu.
Odpovedať
Tak problem na svete. Naplnim vodou, zapnem, pockam kym zhasne oranzova kontrolka, pustim paru,vytece voda asi 3sec a potom slaba para,normalne dam od pistole ruku na 1520cm a vydrzim akak je slabo tepla a hned sa zapne oranz.kontrolka. Co to moze byt? Neviete? To tesnenie,co tu niekto radil tam je v poriadku. Stroj mam dav dni aj s cestou doma, fical dobre,ale tak polhodku :-( @mima1 @compra
Odpovedať
@atlaska hmm toto moj nikdy neurobil zatial. Mam akurat na rucke slabu a silnu paru mozno to? Netusim
Odpovedať
@atlaska Jedine, co ma napada, mas tam dost vody? Slabo pari, len ked uz dochadza voda. Ja mam pocit, ze na mojom ta oranzova kontrolka stale svieti, ked je stroj pripraveny, svieti aj zelena. Pravdepodobne bude nieco s tym kompresorom, co robi paru. Ak sa da, treba vratit alebo pristroj reklamovat.
Odpovedať
@mima1 @compra vody je tam dostatok, ale napr. liter tam nevojde a pisu max.liter. Zajtra zavolam do Karcheru a popripade budeme reklamovat. V piatok sme ho kupili.
Odpovedať
@atlaska Ak si objednavala cez net, tak rychlejsie bude tovar vratit ako reklamovat. Davala som pre par mesiacmi opravovat tepovaci stroj Karcher, ktory ma snad aj 15 rokov. V Biskupiciach oficialne Karcher servisne stredisko. Pan sa fakt vyznal, mozno tam skus zavolat.
Odpovedať
@compra uz som vyhodila vsetky igelity, je vidno ze je pouzity. Handry uz bielobiele nebudu.
Odpovedať
@atlaska Za pokus nic nedas. Kolegyna po Vianociach vracala sveter kupovany cez net. Rozbaleny, bez originalneho obalu. Opraty. Ale scvrkol sa kusok. Kedze to bolo este v tej 14 dnovej lehote (resp. ona dva dni po, ale neriesili to), vratili jej peniaze. Nemusela reklamovat. Ak mas niekde po ruke vydajne miesto toho obchodu, zbehla by som tam s tym.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dievčatá neviete poradiť či je príslušenstvo z SC1020 tj. hubica na okná, turbo kefa, malé kefky atď. vhodné aj na iný typ Karcheru? Konkrétne na SC3? Vyzerá to rovnako, neviem či je tam nejaký rozdiel. Ďakujem
Odpovedať
@compra , @mima1 baby, rano sme odovzdali stroj na reklamaciu a poobede boli peniaze na ucte. Vraj si mame objednat novy. To ho ani nestihli,dat do servisu.
Odpovedať
@atlaska Tak ste potom super dopadli. Asi fakt vadny kus. Vedia, ze im to dovozca vezme spat, tak nastastie nebuzeruju klientov.
Odpovedať
Ahojte, ja som si kúpil už vysávač od Karcheru, ale nebola som spokojná. Hneď sme to vrátili naspať! My máme velký dom, a aj kancelárske priestory. Preto sme kúpili priemyselný vysávač! http://www.ingotto.sk/produkty/starmi... Veľmi som spokojná s tým! Vysáva - prach, štrk, špony, oleje , vodu a pod. Takže je polyfunkčný! :) Veľmi to odporúčam!
Odpovedať
@aneska79 A aky ste mali Karcher?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Ahojte! Chcem sa opytat ci sa niekomu nestalo to iste co mne.. Mam parny cistic SC1020 a prave som ho naplnila uzavrela a zapla. Po chvilke zacal sycat a unikala okolo uzaveru para, myslela som si ze je zle dotiahnuty a chcela som ho zavriet a vrchnak sa tocil, ale nejde zavriet ani otvorit... Pisala na som na servis, ale mi poradili ze mam prist aj s nim... Ja by som to najradsje vyriesila sama doma, lebo stroj mam pozicany od svokry a muza v nemecku... Neodvazim sa sama soferovat do nitry do servisu a navigaciu by som si musela pozicat od svokra... Boooze, poradi mi niekto?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Moze sa parny cistic pouzit zj na gres lapato :- polomatny ?
Odpovedať
Profilova fotka
Otazocka: Ako postupujete pri umyvani dlazdic napr. v kupelni,pripadne spar? Naparite tou nasadkou tenkou a utriete handrickou? Alebo prejdete tou kefkou malou okruhlou a utriete? Dnes som ho kupila a neviem ako na to... Dakujem za kazdu odpoved!
Odpovedať
Prosim Vas je vhodny tento parny cistic aj na cistenie po stavbe? Ja sa neviem doupratovat... :(
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
@mortysa to by som aj ja rada vedela, kedze nas caka velka fuska na dome...ci to pojde lepsie s tym? Ako ste to nakoniec poriesili? ;-)
Odpovedať
Podla toho co chces cistit. Na nieco je lepsi, na nieco sa neosvedcil. Parny cistic je skor na beznu udrzbu, velka stavebna spina s nim asi nepojde. Na upratovanie po stavbe je treba nakupit kopu handier, popytat od znamych stare tricka a navlecky. Kazdu handru pouzit len raz, lebo ten cementovo-neviem aky bordel z nej nevyplachas, ked sa potrhas a pri dalsom pouzivani to len rozmazavas. @slnieckolu
Odpovedať
Profilova fotka
@zita19 ja hlavne chcem na okna a ramy, lebo mame aj velke zasteny a to sa narobim jak pes handrami, ale tak asi nic ine neostava.....a handier mame habaduru :-D navliecky, tricka, a ine nastrihane ;-)
Odpovedať
@slnieckolu na okna a ramy fajn, len treba popodkladat handry, lebo steka spinava voda. Ale lesteniu sa nevyhnes :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@zita19 a nevadi ta para stene-farbe v okoli ramov okien, ked sa nou cistia? Ci to nezavlhne alebo co... dumem dumem stale, ci kupit to...alebo len ten odsavac na okna..
Odpovedať
@slnieckolu to neribi viac pary ako naparovacia zehlucka, takze toto problem nie je
Odpovedať
Ja sa chcem opytat, ci nie je nejaky parny cistic, v ktorom sa nemusia pouzivat handry. Nechce sa mi prat handry :-S ale ani na stranke karcheru neviem nic take najst...
Odpovedať
Ja napriklad pouzivam na okna stierku. V com je lepsie umyvanie parnym mopom oproti stierke?
Odpovedať
@slnieckolu bohuzial tak ako pise @zita19, vela handier, vedra vody a trpezlivost :) stavebny prach je des :( karcher nam v tom nepomohol..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?