Kazdodenne umyvanie

Prosim poradte cim zotierate podlahu- dlazbu kazdy den??? Najlepsie nieco co nemusim v rukach zmykat nakolko mam dost velku plochu...dakujem za kazdu radu
Odpovedať
Parný mop.
Odpovedať
Zmykat v rukach... ty vole 😄 Mop a vedro so zmykacim kosom je najlacnejsia varianta bez krcenia, zmykas nohou... VILEDA, SPONTEX...
Odpovedať
My máme rotačný mop a zmýva sa s ním celkom v pohode.
Odpovedať
@veverka123456 To sa ti tak špiní, že treba umývať každý deň? Potom ten žmýkací mop, ako napísal kejsix. My ho máme, umývam raz týždenne. Len namočíš, vyžmýkaš a zotrieš. Ale potom aj tak musíš meniť denne vodu. https://www.bauhaus.sk/vileda-ultrama...
Odpovedať
Zvažujem kúpu karcher fc 7 netreba vysavať, len tá cena
Odpovedať
My púšťame robotický vysávač, vie aj zmyť. Nedá sa to porovnať s tým, keď to zmyješ mopom, ale keď to púšťame každý deň, tak sa vlastne čistota už len udržuje. Raz za týždeň to zotriem mopom, ak kvôli dezinfekcii - robotický vysávač zmýva len čistou vodou.
Odpovedať
Profilova fotka
Zmyvame raz za tyzden 🙂 roboticky vysavac beha kazdy druhy den 🙂 a ked si spomeniem tak mu spustim nasledne aj mopovaciu funkciu 🙂
Odpovedať
@chrobak7 Staci, ze z vonku dnu pustis obcas psika a zmyvas kazdy den 🙂 @avatarxl Neodporucam 😄 Mali to baby vo vyrobe, slo to na bazos a do sveta... Po kupe to vydrzalo sotva umyt 30m2 na jedno nabitie, reklamacia, potom to bolo lepsie. Ale absolutne to nieje na kazdodenne pouzitie, tie valceky po pouziti su mokre, musis to rozobrat, dat ich susit... Inak zaplesneju resp. zatuchnu. Nove stoja neviem uz kolko, ale ta cena mi vybila zrak. Na videu vyzera servisovanie toho kramu ako rozpravka, realita je trosku ina, totalny kram 🙂
Odpovedať
@kejsix vďaka za recenziu
Odpovedať
fuha, zmykat to v rukach, to by mi muselo asi hrabkat, nato nemam cas ani dostatocne pevne nervy🙂 a popravde, ani neviem, ci poznam niekoho, kto by umyval podlahu kazdy den. to sa vam ozaj tak velmi spini?
Odpovedať
Profilova fotka
aj u nas sa tak umyva, kedze mame doma psa a ten ked pride z vonka, tak aj ked mu umyjes labky, tak proste na podlahe nieco zanecha. no ja som si napriklad zaobstarala rowentu flex aqua - ten vysavac s nadobkou a mopom a to je na taketo denne upratovanie akuratna volba
Odpovedať
@avatarxl doniesol ho Ježiško. Ale nieje to moc veľký zázrak. Vždy treba čerstvú teplú vodu čistú dat, a po každom použití vyčistiť a vysušiť valčeky, inak bol v dome pri druhom použití zatuchlinovy smrad. A zatiaľ sme to nevyladili príliš lebo zanecháva smuhy, proste vidieť kade s tým chodis
Odpovedať
Článok sa načítava...
@jancipe takže nezostáva nič iného len pekne ručne po starom ručný mop a ideš. Aj tak si myslím že podlaha sa dá najlepšie vytrieť ručným mopom.
Odpovedať
@jancipe Tych valcekov je viac druhov podla povrchu, mozno nemas vhodne... u nas to umyvalo ok, ale vsetko ostatne bolo naprd 🙃
Odpovedať
@kejsix mam tie ktoré boli v balení, a umyvam len dlažbu keramicku
Odpovedať
@kejsix aky ste to mali presne vysavac? ako nejde mi do hlavy, preco by nemal fungovat na kazdy den? bolo tie niekde v navode uvedene?
Odpovedať
@domin372 ved tu FC7 co sa tu riesi... mohol fungovat kazdy den samozrejme, ja len pisem, ze na denne pouzitie to bolo velmi neprakticke a pomaly som to dlhsie servisoval, nez to umyvalo...
Odpovedať
Profilova fotka
keby sme mali zmyvat kazdy den tak sa asi zblaznime a nic ine nerobime, cez tyzden zmyva roboticky vysavac, ked aj vysava a raz za tyzden zmyjeme normalne klasicky na komplet vsetko.
Odpovedať
Profilova fotka
@kejsix Este ze som narazil na tento tvoj komentar, lebo tiez sme ho pozerali a uz viackrat sme sa pri hladani k nemu vratili. Tak uz som ho zavrhol 😄
Odpovedať
Aby som kazdy den zmyvala podlahu? Tak to nehrozi teda 😄
Odpovedať
Tak to si akoze inak ani predstavit neviem, ze v akych topankach musite doma chodit, aby sa vam takto casto spinila podlaha? Ja umyjem v sobotu a na dalsiu zistim, ze este netreba 😄
Odpovedať
@jacks101 to potom mate dobre, u nas nehrozi, kazdu chvilu mozem chodit s vysavacom alebo s mopom, neviem kde sa u nas neustale ten prach berie :/
Odpovedať
Napríklad ja umývam podlahu podľa potreby, Niekedy je to každý deň niekedy obdeň alebo každý 3 deň. Podľa toho ako je zašpinená alebo ako mi pohľad na to vadí 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@lenikkk4 nestačí pustiť vysávač, nech to prebehne? Lebo to keď si predstavím, že koľko času pri tom človek strávi, keď má podchvíľou umývať podlahu...
Odpovedať
@pajkus tak zalezi od toho ako je zaspinena, alebo zaprasena
Odpovedať
Mozem sa opytat, ze aku to mate podlahu, ked ju treba zotierat kazdy den?
Odpovedať
@zemie nezda sa to, ale prach je problem aj u nas, takze to niekedy ani nie je o podlahe, ze aka je, ale skor o tom, ze z coho sa prasi, my cim viacej sme doma, tym castejsie musim zotierat 😄
Odpovedať
@janeth no ved ano, to je logicke, to pozorujem aj u nas, ked som sama doma, tak pekne cisto vsade a potom pride zvysok a uz sa beha hore dole, tak sa to vsetko rozviri. Nuz ale s tym sa asi neda nic robit, zase nemozeme doma sediet len na zadku 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@zemie veď áno, jedna vec je mať doma upratané a druhá vec, keď to niekto až preháňa. Však je to normálne, že sa nájde aj nejaký prach alebo čo, to by ozaj musel človek každý deň behať a upratovať a možnože aj niekoľkokrát denne.
Odpovedať
@zemie a možno záleží aj na farbe podlahy.. na tmavej vidno prach oveľa skôr ako na bledsich odtieňoch 😉
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?