Sklenená zástena

poradí mi niekto kde v KE robia sklenené zásteny? a koľko cca stojí meter? :-) vďaka
Odpovedať
Profilova fotka
@nikulienkaa chcem sa spytat, ci ste uz niekoho zohnali, lebo tiez hladame firmu, ktora by nam spravila sklenenu zastenu do kuchyne..
Odpovedať
:-( nie ešte nie...nikto mi neporadil, tak zatiaľ nič... keby si niečo našla tak ma kontaktuj prosim... :-)
Odpovedať
inač jedna pani tu na MS mi poradila firmu venisklo na južnej triede, ale ona s nimi nema žiadnu skusenosť :-) takže keby si tam nahodou zašla tak mi daj vedieť čo su zač...ja som dnes bola v KE ale ani za svet som si nedokazala spomenuť na nazov tej firmy :-D a neviem kedy sa tam opäť dostanem :-D dakujem..pekný večer
Odpovedať
Profilova fotka
@nikulienkaa no skoda ze z KE, v kazdom pripade aspon par rad pre teba 8-) na zastenu hladaj kalene sklo, taky lakobel by ti praskol ked by si to cakala najmenej. to ti dokaze dodat kazdy druhy sklar v kosiciach. si tam trosku obnedzena dlzkou, rataj tak cca do 3m.. na zastenu ti postaci aj 6mm sklo. tazsie to budes mat s farbou... ak chces 'bielu' zastenu, rataj s tym, ze ak streknes bielu na jednu stranu, z druhej ti zaiste pojde 'dozelena', 'domodra'.. hruza... ak tomuto chces predist, pytaj si cenu na 'super cire sklo'... je o nieco drahsie, ale aspon ti zostane zlc v normale ked ti to majstri donesu... btw - farba... popros pana striekaca, nech to nastrieka vo viacerych vrstvach... to len preto aby ti po case neprerazilo lepidlo (nepekne body pod sklom)... sa mozes inspirovat na nasej stranke kendu.sk... pekny vecer, Milan
Odpovedať
@kendu môže ísť kalené sklo aj za plynovú varnú dosku?
Odpovedať
@gemini06 za plynovu varnu dosku by malo ist iba kalene sklo, vela ludi si dava klasicky lacobel (kvoli cene) ale je to riziko, moze to od tepla puknut
Odpovedať
@nameless_one takže kalené by malo byť ok? a nevieš ako sa cenovo pohybuje kalené sklo za štvorák?
Odpovedať
Profilova fotka
@gemini06 http://www.modrastrecha.sk/forum/hlad...
Odpovedať
@madein1974 ďakujem, mohlo ma to hneď napadnúť :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@gemini06 tak ;) uz mas vsetko zodpovedane... no, co sa tyka interierov patris podla mna medzi 5% ludi, ktori hladaju sklo na zastenu.... podla mna, dobry vyber... zaj..be sa sice, ale ktore nie! sklo v kazdom pripade ocistis polahky... este raz vela stastia...
Odpovedať
@kendu ďakujem ;-)
Odpovedať
@kendu vďaka za radu :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@nikulienkaa ahoj, už si zohnala tú sklenenú zástenu? v akej cene? ´dakujem
Odpovedať
nakoniec som upustila od sklenenej zásteny :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
nemáte niekto kuchyňu s brezovou dyhou z ikey?chcela by som vidieť foto..
Odpovedať
@nikulienkaa Ahoj, preco si napokon upustila, ak smiem? Prave sa rozhodujem, ze idem nahanat sklenenu zastenu a neviem sa rozhodnut.. Vdaka
Odpovedať
@lubicas ale tu v KE sme nemali nikoho overeneho tak som sa na to napokon vykašlala, ale teraz lutujem...bol problem aj v peniazoch, nevedeli sme kolko to asi stoji...tak sme hladali inu cestu...teraz máme tapetu a vyzera to dosť na ...lebo je to zle spravene a časom to tak či tak musim dať opraviť... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, bol som sluzobne vo firme perlon.sk (KE) a videl som tam paradnu atramentovu potlac skla. Na zadnu stranu skla ti natlacia co chces a potom si to mozes capnut na zastenu kuch.linky. Aj my to asi spravime... Neviem nic viac o tom ani o cenach ani ci vedia dodat aj sklo...
Odpovedať
@lubicas Prečo sa nevieš rozhodnúť? Ja som si dala sklenenú zástenu "pod stromček". Vyzerá to dobre, dobre sa to udržuje a ako jediné mínus vidím vyššiu cenu oproti nejakému obkladu - za cenu cca 210,- €/m2 (cena kaleného skla, zamerania a montáže) by sa už dal kúpiť naozaj veľmi luxusný obklad. Ja som za "čisté" línie a v tom, že chcem sklo som mala celkom jasno - na rozdiel od iných vecí :-) Teraz by som si vybrala farbu o odtieň tmavšiu, ale to už neriešim.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
dievcence v caroskle vam splnia vsetky vase tuzby po sklenenej zastene ;-)
Odpovedať
@carosklo jeden vymazany prispevok bolo malo?
Odpovedať
@ivetz ahoj a prosím jakou máš barvu? já chci máslovou bílou k bílé lince + pracovní deska je svělošedivé dřevo, díky
Odpovedať
@terezaz Hm, presný odtieň neviem :-( , ale keď si pozrieš foto http://www.modrastrecha.sk/blog/ivetz... tak aj v skutočnosti je farba taká, ako je na tejto fotke. Keby som si dávala opäť, išla by som to troška tmavšieho odieňa. Mylím, že k tej tvojej farebnej kombinácii linka - doska, by sa tá "maslová" hodila.
Odpovedať
@ivetz dekuji moc, máš krásnou kuchyń
Odpovedať
@terezaz Vďaka :-). V porovnaní s inými na tejto stránke je to "slabý odvar", ale podstatné je to, že ja som spokojná. Veľa šťastia!
Odpovedať
Profilova fotka
Krásna zástena s mojou obľúbenou farbou.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Jednoznačne Čarosklo v Košiciach :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@viki55111 mas s nimi skusenost, ked tak jednoznacne pises? :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?