Fotky z Moddom 2011

Keďže sa tento rok asi nedostanem na Moddom, sa moc-moc teším na fotečky tých ktorí sa tam dostanú......
Odpovedať
Ja sa chystam asi zajtra, budem sa pokusat fotit :-)
Odpovedať
@pariska512, prave som sa odtial vratila ale foto ziadne...nic ma neoslovilo, pre mna totalne zabity cas a vyhodene 4 eura...
Odpovedať
Profilova fotka
@dedian fuha to mi ani nevrav a môžem aspon poprosit čo všetko je tam ? su tam sedačky, doplnky...? nech sa tam netrepem zbytočne
Odpovedať
my ideme zajtra, takže dúfam a pevne verím, že sa nebudem trepať 250 kilákov úplne zbytočne :-)
Odpovedať
naozaj strata casu a penazi :)
Odpovedať
@labus no sedacky su tam asi 5-6 firiem -tie sedacky este ako tak...doplnkami neviem co myslis - su tam asi dva male stanky s vintage vecami...ale inak docela slabe to je...
Odpovedať
Profilova fotka
@amexa a sakriš no čo už už mám naplánovaný výlet s kámoškou tak si to aspon obzrieme ... čítala som že tam má byt okolo 200 vystavovatelov tak čo tam vystavuju, braky? aspon tie sedačky si obzriem
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja sa chystam s muzom zajtra.... chcem sa opytat, ci ste tam videli aj krby, pripadne kuchynske studia? diky :)
Odpovedať
Chcem sa spytat, su tam aj vyrobcovia matracov a daju sa tam nejake aj vyskusat?
Odpovedať
@lea231 bola tam jedna firma na biokrby a kuchyne dve firmy.. dan kunchen a neaky schmidt ci co,,.ved si pozri zoznam vystavovatelov...
Odpovedať
@labus no je tam milion malych stankov na vsetky tie "teleshopingove" srandy...
Odpovedať
Profilova fotka
@amexa no tak to ma zrovna vôbec nezaujíma dakujem pekne
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lea231, kuchyne tam boli este aj Kočiš kuchyne, inak boli tam aj matrace, sedacky podla mana velmi slabe.. bez napadu... ludia chodte radsej do AT, do Kiky, XXLutz.... uvidite viac a aj sa viac inspirujete..
Odpovedať
Profilova fotka
@dedian ja to mam zajtra cestou a vstupenky za 1,63 Eur z casaku Moj dom ... dalsi vikend idem do Prahy s partiou,tak tam bude dost podnetov na inspiraciu :) diky za info
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, nemáte niekto foto z moddomu 2011 - konkrétne DanKuchen - kuchyne ???
Odpovedať
Profilova fotka
@norberts ahoj, bola som tam aj mi kalkulaciu robili ale foto nemam :(
Odpovedať
Profilova fotka
@lea231 no kalkuláciu máme aj my a dokonca sme si ju aj objednali tú kuchyňu ale ja popleta som si to neodfotil lebo presne tú bielu kuchyňu sme si objednali.
Odpovedať
Profilova fotka
@norberts myslis tu pri ktorej pocitala kalkulacie.... ci tu pri digestoroch elica ....cierno-bielu kombinaciu s vrchymi velkymi skrinkami? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lea231 myslím tú pri digestoroch, lesklá biela a veľké skrinky. Prečo?
Odpovedať
Profilova fotka
@norberts velmi pekna, aj my sme nad nou uvazovali ..... elegantna :) nech sa dobre vari....
Odpovedať
my sme ju tiez kupovali na vystave MODDOM od DANKUCHEN co je v Nitre. kuchyna je krasna, montovali nam ju len nedavno. krasna, manzelka je spokojna. kazdemu sa paci. mame magnoliu lakovanu kuchynu. konatelka prisla osobne do bratislavy zamerat, co by som nikdy necakal. tak som jej dohodil hned znamich. super servis a hlavne ta ustretovost. vrelo odporucame!
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?