Koľkí začíname stavať na jar 2012?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz sa tesim ze mame konecne vybaveny pozemok a zaciname na jar 2012 ?kto sa prida ?
Odpovedať
1
35
36
@mom3 my mame vodu konecne !!! nabuduci tyzden nam idu robit stierky , potom asi podlahy zateplime a vyrovname ale to uz podla pocasia ..a ja inac ani neviem ja som uz tak dlho nebola na dome uz tam nie je robota pre mna tak co tam budem zavadzat a ani nic nerobime :-D jedine co priatel spravil bolo zastrcka prva na chodbe namontovana ... vsak zachvilocku aj byvat pojdete kedy sa chcete stahovat ?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte my sme v utorok zacali robit krov, pocasie nam zatial praje tak snad to zakryjeme a ptom az na jar budeme pokracovat. foto mam v albume
Odpovedať
aaaaaaaaaaa dnes konecne stierky :-D zasa o jeden malicky krocik blizise k samostatnemu byvaniu
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinkao jaaj super my mame konecne strechu a tento rok koncime este nejake izolacie zvonku a zazimovat a pokracujeme po novom roku, manzel ide na zarobky do vianoc, nakolko ten domcek moooooc papá €, však to poznáte
Odpovedať
@aplless vies co zatial to az tak nepocitujeme ale myslim ze ked sa nastahujeme to pocitime..my chceme robit pokial sa cize do vianoc
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pokračujete niekto aj cez zimné obdobie s domčekmi? My sme zakryli, založili okná a dvere a pokračovať budeme až na jar. Euráče by mohli padať z neba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Všetkým Vám prajem krásne vianočné sviatky :)
Odpovedať
@standa82 ahoj my nic nerobime aj tak uz z majstrom nikto nepojde robit tak si davame pauzu aspon nieco nasetrime:D
Odpovedať
vsetkym stavitelom stastne a vesele vianoce a uspesny novy rok :-D
Odpovedať
aj my začiname verim na jar 2013, čakame na stavebne povolenie už len..
Odpovedať
aj my verim začneme na jar čakame na stavebne povolenie..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
ahojte stavitelia no ktory uz pkracujete dalej a kolkym sa uz blizi stahovanie :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lucinkao - ahoj. My sme zacali tiez minuly rok v aprili, teraz prave tam nabehli obkladaci ci jak sa ti ujovia volaju :-D a idu obkladat kupelky, vcera maliari malovali steny, plot ma zaklady, fasada a odasie hotove, ale vraj este jedna vrstva kleberu ci coho tam pojde ... takze teraz su u nas v kurze obkladaci. Ty ako?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
priatelia ako si vyrátam cenu za zateplenie domu a fasády? neporadíte mi
Odpovedať
@pancake das dopyt na web a porovnas ponuky...pokial si to nejdes robit svojpomocne, co asi nie, ked si to nevies ani vyratat, tak ti je nejake ratanie zbytocne.
Odpovedať
kam na dopyt? aké stránky?
Odpovedať
@pancake ja davam dopyty na www.aaadopyt.sk, ale takychto dopytovych portalov je viac... staci googlit.
Odpovedať
dakujem. ja by som skôr niekoho overeného s referenciami.
Odpovedať
@pancake poslal som ti do IP niekoho s dobrymi referenciami...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Len jedno upozornenie pre ludi z okolia Trnavy. Urcite si nikto nevolajte Deaka na betonovanie!!!! Je to klamar!!!! My sme sa s nim dohodli na piatok na 12tu hodinu. Ked nechodil, o poj jednej sme mu volali prvy krat. Vraj situaciu preveri a zavola. O jednej sme mu volali znova co sa deje. Hovoril ze uz ide, pytal sa na cestu. Po hodine to iste, a po dalsej hodine znova. Takto to islo az do vecera asi do piatej. To nam uz povedal, ze nepride, lebo ze sa mu pokazilo nieco na pumpe. Tak sme sa dohodli na dnes, na pondelok. A dnes sa odohralo presne to iste. Tahacky za nos!! Takze pan Deak, velmi pekne vam dakujem za taku robotu. A nehovorim o tom, ze dnes som mala vybavenych chlapov, ktori si zauctovali 300 eur... Naozaj velky pozor na neho!!!!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@dar1na Podobne :-|
Odpovedať
1
35
36
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?