Býva niekto v bungalove 567?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ma niekto skusenosti s bungalovom 567 z eurol.?byvate niekto v nom?
Odpovedať
1
4
5
Dobrý den. Každá terasa, když je prázná, tak je dostatečně velká. Až ji zaplníte tím vším nezbytným, ale opravdu jenom tím životně nejdůležitějším, tak je každá terasa malá. Já mám terasu 6 x 4 m a když jsme tam sami s manželkou, tak nám stačí. Když přijedou syn, snacha a jejich 2 lumpíci, tak se tam tak tak vejdeme. A když náhodou přijede současně i druhý syn ve stejném složení, tak se tam nevejdeme ani náhodou. Dneska bych udělal terasu 6 x 5 m. S pozdravem Laďa
Odpovedať
my sme zatial iba vykopali terasu 6x4
Odpovedať
Profilova fotka
@igrak Mas foto?
Odpovedať
Profilova fotka
@ladajaskva Dakujem za usmernenie..... Nemate prosim foto?
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem vsetkym za reakcie. Rozmyslali sme ci 3m sirky bude dost, ale urobime tiez 4m.
Odpovedať
mmia111: mam, len musim pridat, pockaj do zajtra ok.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
přeji krásny den. chci se zeptat na ceny b.567. samozřejmě vše svepomoci :-D . zajimalo by mne ceny těch nejdražšich položek. střecha,okna, a jaké máto topeni,?? dočitám se zde že je tentodomek malí co vy všichni nato? děkuji za rozumné odpovědi s pozdravem petr
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Ahojte, postavil alebo stavia niekto 567, kto by bol ochotný sa so svojim dielkom pochváliť a umožnil nám si ho pozrieť naživo?? Dakujem
Odpovedať
Zabudla som dodať, že v okolí Bratislavy
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Ahojte, vedel by mi niekto poslať foto real.projektu alebo výkaz výmer? chceli by sme postaviť tento domček svojpomocne so sedlovou strechou a s drobnými zmenami, ale potrebovali by sme si spraviť nejakú hrubú cenovú kalkuláciu ešte pred tým ako by sme si objednali projekt. ďakujem Vám pekne. jymmitooo@hotmail.com
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
ahojte. uvazujeme velmi silno nad tymto domcekom, len by sme ho chceli vidiet nazivo. je tu niekto z okolia nz, kto ho ma postaveny a nevadila by mu nasa kratka navsteva ;) ?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@izabela prosim vas a kolko vas tak priblizne stal domcek ?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dobry den,tiez by ssme chceli stvat tento domcek mohli by ste mi prosim poslat rozpocet kolko vas vysiel ? Dakujem
Odpovedať
@jymmitooo Dobry den,tiez by ssme chceli stvat tento domcek mohli by ste mi prosim poslat rozpocet kolko vas vysiel ? Dakujem
Odpovedať
Dobry den,tiez by ssme chceli stvat tento domcek mohli by ste mi prosim poslat rozpocet kolko vas vysiel ? Dakujem @s89
Odpovedať
Zdravím,má niekto tento dom postavený v žilinskom kraji?Chceme ho stavať ale radi by sme ho videli naživo.Dakujem
Odpovedať
@susi189 Dobry den,tiez by ssme chceli stvat tento domcek mohli by ste mi prosim poslat rozpocet kolko vas vysiel ? Dakujem
Odpovedať
@fiktus Dobry den,tiez by ssme chceli stvat tento domcek mohli by ste mi prosim poslat rozpocet kolko vas vysiel ? Dakujem
Odpovedať
@dobru Dobry den,tiez by ssme chceli stvat tento domcek mohli by ste mi prosim poslat rozpocet kolko vas vysiel ? Dakujem
Odpovedať
Dobrý deň, chcem sa opýtať tých, ktorí už bývajú v tomto bungalove, či im priestorovo vyhovuje, či sa im nezdá malý, resp. či postačuje obývačka s jedálňou aj v prípade, že sa zíde väčšia rodina čo prídu na návštevu priatelia?
Odpovedať
blacksr, píšem ohľadom domu B1184, tú kúpeľňu, prečo by ste dali skôr do priestoru schodiska? tam kde je pôvodne, sa mi zdá priestrannejšia a do pravého horného rohu by som dala ešte sprchový kút. Do priestoru schodiska práčku a žehlenie. Aký máte na to názor? Ď.
Odpovedať
@blacksr .píšem ohľadom domu B1184, tú kúpeľňu, prečo by ste dali skôr do priestoru schodiska? tam kde je pôvodne, sa mi zdá priestrannejšia a do pravého horného rohu by som dala ešte sprchový kút. Do priestoru schodiska práčku a žehlenie. Aký máte na to názor? Ď.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@kristina13 ahoj, prosím ťa dali ste sa nakoniec do stavby tohto domčeka? Alebo sa ti podarilo získať nejaké rozpočty za koľko sa ho podarilo postaviť? Dostali sme ponuku na tento domček, tak by som chcela zistiť, nakoľko dobrú cenu nám ponúkli, či nad tým vôbec uvažovať alebo nie... ďakujem.
Odpovedať
@barunka ahoj, ano dali sme sa na to,zatial mame mury a veniec a vsetko aj s papiermi okolo toho nas zatial vyslo na 15000 aj s robotou,material a tie rozne papiere k tomu. Znama ma tento dom,nevie presnu sumu ale okolo 50000 ju vysiel,bez zateplenia. Aku sumu navrhli vam ? :)
Odpovedať
1
4
5
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?