Býva niekto v bungalove 567?

Profilova fotka
ma niekto skusenosti s bungalovom 567 z eurol.?byvate niekto v nom?
Odpovedať
1
2
5
My staviame bungalov 567 od Euroline. Na jesen sme urobili zaklady a teraz budeme pokracovat. Nedaleko nas ho ma jedna rodinka postaveny, boli sme ho pozriet.
Odpovedať
My sme tiež rozmýšľali nad bungalovom 567, ale nakoniec sme si vybrali 771. Inak je to taký chutný domček, ale nám zdal trošku malý. Tak sme sa rozhodli, že keď už stavať, tak chceme v dome viac priestoru.
Odpovedať
Profilova fotka
s89 prosim ta a ako vyzera domcek nazivo?Kolko je tam priestoru,nie je moc maly?Ja nechcem velky dom,chcem si zivot uzivat a nie upratovat velke barabizne :-) Na kolko vas vysli zaklady?Popises cez IP?
Odpovedať
Ahoj Mravvcek, my sme boli tiez rozhodnuti stavat bungalov 567, az kym nas projektantka z Eurolinu neposlala pozriet ho nazivo. Boli sme velmi sklamani, velmi malicky domcek, izby male a mala som velmi stiesneny pocit. Zdalo sa mi tam vsetko natlacene. Ale skus sa opytat v Euroline, neviem odkial si, kto v blizkosti ma postaveny taky domcek. Kazdemu sa paci nieco ine a ma ine poziadavky. ;-) My sme nakoniec po prehliadke od neho upustili.
Odpovedať
Profilova fotka
zojica a aky domcek staviate alebo pre aky ste sa rozhodli?my sme z kosic
Odpovedať
mravcek skus pozriet stranku ardprojekt a vybrali sme si bungalov Dekor, tiez sme si ho boli pozriet nazivo. Dokonca mali aj 8 variacii tohto domceka, ale nakoniec sme si ho dali spravit podla nasich predstav ako individualny projekt, ale uplne sa podoba na ten Dekor, len s mensimi upravami. Podla mojho nazoru, je dobre tie katalogove domy vidiet, ak su postovane, teda aspon pre mna lebo moja predstavivost je velmi slaba :-|.
Odpovedať
Profilova fotka
urcite je to super ich vidiet spravis si lepsi prehlad a nazor,mozem sa opytat v projekte na mieru mate aj postavenie na pozemok a pripojky?na kolko vas vysiel?Nooooo ten dekor vyzera super a mali ho aj bez garaze?A dali ste si robit aj cenovu kalkulaciu na ten domcek?Kolko vas bude cca stat?
Odpovedať
ano v projekjte mame aj osadenie na pozemok aj napojenie na pripojky, zmensili sme ho na na 13x11m je v tom aj garaz. projekt nas vyjde do 50 000,-. Domcek nam projektant odhadol na 2,5 miliona. Pri tom dekore som nevidela projekt bez garaze, skor tam riesili obyvatelne podkrovie.
Odpovedať
Profilova fotka
Zojica a ten projekt mate robeny u nich na mieru alebo ste to riesili tie upravy s nimi s autormi projektu dekor?Pani to je super cena domceka,samozrejme zumpa v tom asi nie je vsak?
Odpovedať
nie dali sme si to robit uplne inemu projektantovi. Len som si nakreslila podla dekoru podorys a on uz sa realizoval. Nie zumpa v tom nie je, mame kanalizaciu. Projekt dekoru stal 34 000 bez osadenia, to je dalsich 2500 a bez napojenia na IS to je okolo 7500,-.
Odpovedať
Ja som upustila na tom dome od tych stlpikov a vyklenkov, cim sa dom o dost zjednodusil co sa tyka podorysu a strechy. ale myslim ze uz to mali aj v tom Dekore tak vyriesene.
Odpovedať
Profilova fotka
A to ste boli v arde pozerat ten projekt alebo maju zastupenie na celom slovensku,fakt vyzera ok ten domcek,no idem zhanat architekta.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Pokial viem maju sidlo v Bratislave, boli sme sa pozerat na tie domy v Chorvatskom Grobe to je 13 km od Ba.tam nam priniesol aj viacere podorysy avsetko nam povysvetloval a poukazoval. Neviem ci maju aj ine zastupenie, skus im zavolat. Alebo zvas ci si nedas indiv. projekt, lebo este ked si pripocitas k tomu upravy ak by si o nejakych uvazoval.
Odpovedať
Profilova fotka
neviete kontakt mailovu adresu alebo tel.c.na euroli.....
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Zojica to su pani z eurolinu?A tie vykonavane cinnosti to su co za skratky? :-)
Odpovedať
Ano to je obchodne zastupenie pre Euroline. Skratky znamenaju PP - predaj projektu, O+P - osadenie stavby, ZP - zmeny projektov, SP - stavebné povolenie, A - interiérový architekt, SD - stavebný dozor, RV - realizácia výstavby, RK - realitná kancelária, PSM - predaj stavebných materiálov, TP - technické poradenstvo, LP - legislatíve poradenstvo, FP- finančné poradenstvo
Odpovedať
Profilova fotka
Dievky a chlapi neviete o niekom v okoli Kosice Presova kto ma postaveny bungalov 567u eurolinu?
Odpovedať
Ahoj Mravvcek, uz si nasla niekoho kto stavia ten 567? Mna by to tiez zaujimalo, takisto nad nim rozmyslame, pripadne este 467, ale ten prvy je lepsi. Takisto zhanam niekoho kto ma tento domcek postaveny alebo stavia. Niekoho kto by nam poradil :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nie nenasla som nikoho :-( potrebujem ho vodiet nazivo aby som vedela ako vyzera zda sa mi maly
Odpovedať
ahojte my s manzelom staviame b567 je hotova hruba stavba, ked uz sme mali zaklady zistili sme ze niekto v nasom okololi ho uz ma hotovi, tak sme sa isli pozriet... oni si ho o 1 m predlzili... a bolo to fajn...v spacej casti domu si trochu rozsirili izby, kazdu o pol metra... a to nase sa uz menit neda... ja som spokojna ale muzik zo zaciatku frflal :o) mne sa to zda akurat- na urpatovanie staci :o) mame zrkadlovy obraz a garaz pristavanu z lavej strany... mne sa pacilo jeho rozmietnenie izieb vzhľadom na pozemok a slnko a tiez finančne.
Odpovedať
Profilova fotka
elissa a kolko vas vysiel zatial?Uz mate aj okna?A strechu?
Odpovedať
strechu mame - ta nas vysla cca 300 000sk aj s drevom, okna zatial este nemame.... strechy bungalovov su strasne velke tak sme zostali trochu zaskoceny tou cenou, no ale co uz ked sme si ho vybrali. doteraz sme do toho vrazili asi 900 000sk ale mi mame dom väčši o garaž. pozemok sme mali zadarmo. Inak by som ten domcek prirovnala k väčšiemu bytu, ked nechces byvat v bytovke tak je to super nie je zbytocne veľky.
Odpovedať
elissa to staviate svojpomocne, vsak? Hruba stavba so strechou za 900 tis. to sa celkom da. Akurat vam zavidim ten pozemok zadarmo, nie vsetci maju to stastie... Ja som videla tento domcek s mensou zmenou - tie tri predne okienka boli zmenene za jedno vacsie - rovnako velke ako to kuchynske a vyzeralo to tiez fajn ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
My sme začali b 567 stavať na jar. Teraz sme vo fáze, že už maľujeme. Dúfam, že do Vianoc sa nasťahujeme. Je fakt, že to nie je veľký dom. Izby sú dosť malé, ale ja si myslím, že to stačí. Do tej najmenšej detskej ( 9 m2) sa posteľ, stôl a nejaká ta skriňa zmestí. Nás ten dom očaril hlavne tou obývačkou so zvýšeným stropom. Vyzerá to veľmi vzdušne. Zatiaľ som s našim výberom spokojná, uvidíme či sa niečo zmení bývaním. My sme mali z Euroline tiež adresy, kde ho majú postavený. Fakt sa to oplatí. Ja tiež nemám bohvie akú predstavivosť, takže toto veľmi odporúčam. Aby si nebola nepríjemne prekvapená.
Odpovedať
Profilova fotka
Izabela, IP
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,ja sice tento domcek nestaviam,ale chcem sa vas opytat ci izba velkostov 12,5m2 sa vam zda dostatocne velka ako detska izba pre 1dieta a spalna 13,5m2 ci neni moc mala.Dakujem
Odpovedať
pridavam sa k stavitelom B567 :-) okna su objednane (cena cca 100 tis. sk)
Odpovedať
izabela nemas nejake foto vasho domceku?
Odpovedať
Profilova fotka
Ibrum, videla som tvoj album, aj Vám to pekne rastie. Foto mám doma, ak bude čas, niečo prinesiem. Ale cez víkend máme strašne nabitý program, takže uvidíme. Budeme maľovať, čakáme návštevu a ešte jedna párty. Takže uvidíme. Kde staviate?
Odpovedať
1
2
5
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?