Kde je možné vidieť Bungalow 2 od Prodomu?

Prosím o nejaké informácie ohľadne tohto bungalowu. Radi by sme ho videli naživo, prípadne prosíme o nejké foto. Veľmi sa nám páči tento domček. Vdaka
Odpovedať
1
2
nikto mi neporadí? :-(
Odpovedať
Ahoj, aj nám sa ten dom veľmi páči, zaujal nás zrkadlovým obrazom a tiež by sme ho chceli vidieť, snáď sa niekto ozve, kto ho má....
Odpovedať
staniela, tak my ho staviame, ale mamem tam nieco prerobene, pretoze budeme mat kotolnu na tuhe palivo tak sme prehodili WC s kotolnou, ta je v predu, ma zvlast vchod a mame zrkadlovy obraz, a medzi kuchynu a obyvacku sme dali priecku, mozno hodim par fotiek ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
V albume som zverejnil vlastný Individuálny projekt - Projekt domu, viem ho upraviť podľa Vašich predstáv.
Odpovedať
barny,aj my ideme staviat tento domcek a chcem sa spytat ci ste menili nejako obyvacku a izby myslim ci ste posuvali nejako priecky oproti povodnemu projektu.Mne sa zda ta obyvacka nejaka mala,preto sa pytam,ci v reali je to ine.Dakujem za odpoved.Ak by si mala nejake foto,tak budem len rada.
Odpovedať
Profilova fotka
Barny prosim ta, kolko ta stali cca... zmeny v projekte? ja som tiez objednala z prodomu projekt (vcera) ale tiez chceme zmeny podobneho typu, WC zmenene na kotolnu a troska inak priecky...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
babybubble,ak sa smiem spytat ako idete menit priecky?Idete zvacsit tu obyvaciu izbu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj cuckaa30, ja som kupila projekt bungalow 46, tak sa snazim len zistit, ze kolko to tak moze stat, take zmeny... ja mam v plane menit toho viac, aj okna, posun priecok, zmena WC na tech. miestnost... Hadam Prodom nebude robit problemy a schvali to! :-N
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
lupen6 • Dnes o 13:09 Prosím Vás nestavia niekto od prodomu bungalov2 v okolí Zvolena. Ešte pred tým ako sa rozhodneme pre projekt chceli by sme ho s priateľkou vidieť na živo. diky
Odpovedať
cuckaa, my sme dali priecku medzi kuchynu a obyvacku, nezda sa mi obyvacka nejak zeby bola mala, podla mna je dost velka, kuchyna je skor mensia ako som chcela, ale da sa, v kuchyni bude pult, jedalenky stol bude v obyvacke, aj tak u nas z praxe viem, ze sa stolom sa jedava malo, kazdy papa ked je cas a tak pult v kuchyni bude stacit, inak sme priecky zas extra nemenili, pokial su to neni nosne a vecsi zasah, nemal by to byt problem
Odpovedať
Ideme stavať Bungalow2 od fi. Prodom a môj známi ho už má postavený. Čo sa týka zmien tak si môžte zmeniť čokoľvek pokiaľ nebudete robiť zásah do nosných múrov, priečok a krovu. Ja už mám zmeny v hlave usporiadané. 1.- Komoru (Špajzu) posuniem smerom ku chodbe a tým zväčším tým kuchyňu o 1m, chodba je aj tak zbytočne veľká. 2.- Priestor kde má byť závesný plynový kotol uzavriem a tým ešte viac zväčším chodbu a vchod do miestnosti dám oproti dverám do WC. 3.- Okno v kúpeľni určite zmenším je zbytočne veľké! 4.- Terasu ktorá je vonku a dá sa tam dostať z obývacej izby a spálni určite zväčším min o 1.5m (je totálne malá) a pod terasu dám pivnicu. 5.- Krb v obývačke bude uzavretý a prieduchy pôjdu cez povalu (nechcem aby bolo vidieť prieduchy) a teplý vzduch bude poháňaný ventilátormi do každej izby. To je zatiaľ všetko a keď sa rozhodnem urobiť nejaké zmeny na 100% tak napíšem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte. Nám sa tento domček tiež veľmi páči a chceli by sme si ho postavať. Vie mi niekto približne povedať, s akým rozpočtom máme rátať? Nie som si istá či tá cena na stránke prodomu je reálna. Stavali by sme svojpomocne - teda čo sa bude dať. Ďakujem za odpoveď.
Odpovedať
Profilova fotka
brano78 - Dnes o 01:25 Ahoj vsetci, ma nikto postaveny tento bungalow na zapadnom slovensku?Chcel by som vediet ci tie rozmery izieb a hlavne kuchyne su postacujuce.diki ------------------------------ odpovedajte "brano78", nie mne "ooo" :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
ahojte aj my staviame bungalow 2.nemá niekto cca odhad o financiach kolko začo?
Odpovedať
Profilova fotka
@bungalow napis pegas174, uz v nom byvaju ;-)
Odpovedať
Caute ja uz mam postaveny tento Bungalow 2 od Prodomu.V albume najdes foto popripade daj vediet ak chces nieco blizsie vediet .... :)
Odpovedať
@lyrra ďakujem za tip
Odpovedať
@ooo my ho práve staviame.
Odpovedať
už aj my staviame, dnes príde drevo na priznané trámy, sme na západnom Slovensku, ak niekto chce prísť pozrieť rozmery miestností
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Ahoj, mám v pláne tiež si postaviť domček od prodomu - Bungalov 2. Mohli by ste mi prosím Vás napísať asi koľko taky dom finančne vyjde ak si ho chceme postaviť svojpomocne?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Prave ho zacinam staviat. Zatial mam len vapnom vymerane, a cakam kym prestane mrznut a ide sa.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
ahojte, my tiez asi budeme mat bungalov 2 s tym ze ako je na chodbe ten velky priestor sa urobi techn. miesnost a skladik :D a spajz bude mat vchod z chodby a posuvne dvere tie harmonikove, nech mozem mat linku aj na tej stene kde su dvere v povodnom projekte :D chcela by som posuvat aj priecku z izby oproti vchodu aby sa zvačšila vedlajsia izba, ale to asi nepojde, je to nosna priečka
Odpovedať
Profilova fotka
@matiis tak podobne to chcem riesit dokonca mate presne to o čom som uvazovala a to ta izba čo mate vchod z chodby by bola pracovna a ta oproti vchodu detska bo je vačšia :D
Odpovedať
Profilova fotka
kto ma este v albume fotky z domčeka? nech chytam inspiraciu? asi nevidim fotky lebo vas nemam v priateloch :(
Odpovedať
Profilova fotka
tak vyzera to tak, ze budeme tiez majitelia tohto krasneho domčeka :D
Odpovedať
Profilova fotka
@monus1 my ho budeme mat na kluc za 105tis bez linky kuchynskej
Odpovedať
Profilova fotka
sestra ho ma postaveny ale nema fotoalbum na modrejstreche (okr. Zlate Moravce)
Odpovedať
fotky sem nedávam, trochu sme ho upravili, cena 105 tis. je brutálne veľa. My sme momentálne vo fáze, že treba už len omietky, obklady, dlažba a nábytok a sme na sume 52000,-eur, z toho 9800,- nás stála dvojgaráž. Samozrejme niečo zhltne fasáda a vonkajšie úpravy+plot, ale to počítam v tých 105tis. tiež nie je... v prípade záujmu mi napíšte do IP a pošlem vám mailom pôdorys
Odpovedať
@rado2456 ahoj, aj staviaš? v akej fáze sa momentálne nachádzate?
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?