Stavia niekto bungalov 23 z Prodomu?

Profilova fotka
ahojte,chceme stavat tento dom 23 od prodomu a preto hladame neake info od Vas,ak ste ho stavali alebo staviate,radi by sme sa sa dozvedeli jeho rozpocet a akekolvek info.vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný projekt. vyhovuje ti dispozícia a orientácia? Izby sú veľké, kuchyňa je samostatná s možnosťou úplného zatvorenia. Chýba špajza, ale dá sa to riešiť veľkou potravinovou skriňou, aj ta sa už nerobia zásoby ako škrečok, a ak budeš potrebovať špajzu, dala by sa podľa mňa na chodbe menšia spraviť.
Odpovedať
smrlak. bungalov 23 sa pači aj mne ( stavať sa nechystam), je dobre riešený na spločensku - dennú časť a nočnú. prechod od dverí- návšteva- do obyvačky, a nie je prechod cez ňu. plus je aj dvojstup do kuchyne čo sa mi nepači, tak riešenie okien v kuchyni plus na dome je aj to že ma kryte zádverie.
Odpovedať
Profilova fotka
dispozicia aj orientacia je v pohode,kedze mame presne orientovany tak aj pozemok.trosku nam vadi ta severna strana,kedze tam budu detske izby,ale podla pozemku sa inak otocit neda.v Kuchyni chceme zatvorit tie jednidvere,ktore su smerom od vchodu.su podla nas zbytocne.a spajzu si uhadla,bude na chodbe,kedze ta je dost velka.Uz sa velmi tesime na jeho realizaciu
Odpovedať
Profilova fotka
ika: Pozeram,ze sa chystate stavat z materialu aky chcem aj ja,Heluz,alebo Porotherm,jednoducho tehlu.Chystate sa to aj zateplit este??Fasadu chceme realizovat ako je na projekte a to licovkami,ale nie co vyzeraju ako obkladacky,to vyzera hrozne.Si z NR,tak myslim ze Heluz ma aj sklady v NR,my ideme stavat cca 20 km od NR smer TO.Takze ste to uz videli LIVE co chcete,my zatial este nie,nikto 23-ku nestaval.Sto ludi,sto chuti,preto nazor nikomu neberiem,vsetko sa da upravit podla predstav stavitela.V marci budeme na SK,tak by potesilo ak by sa nasiel niekto kto ma 23-ku postavenu,vidiet to,pripadne foto.....zatial dik....
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja mám v našom projekte okná na severnej strane, ale ako nejaký problém to nevidím. Vždy je to riešiteľné, minimálne vetrolamom, ak je vôbec potrebný a pri správne postavenej stavbe to predsa nemôže byť problém, že je orientácia detských izieb na svernej strane.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Nestavia niekto tento dom,alebo neviete o takom kde sa nachadza?Vdaka za odpovede...
Odpovedať
áááhojte, my sme na PD 23 v sobotu osadili okná, takže nech sa páči pýtajte sa :-) a môžete sa prísť aj pozrieť ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,no nie je mozne,ze ma niekto postavene z prodomu cislo 23.Sme mysleli,ze sme sami.O.K tak dik.A odkial ste?My sme z Hlohovca...ale zaciname stavat v okolii Topolcian.Momentalne sme dlhodobo v zahranici,ale chceli by sme to vidiet na zivo,ak ste neni velmi z daleka.Nejake foto by sa zatial nedalo poslat,ze by ste sa pochvalili.Mailovu adresu poslem ked bude treba.Teraz citam ze ste v okolii Nitry.Cislo 23 bolo predane do Mojmiroviec,Branc a este Jarok,tak predpokladam ze z niektorych tychto dedin aj budete,ked som sa informoval,ale blizsie mi nepovedali.Z coho ste stavali?Boli nejake problemy pri stavbe,o com by som mal vediet?My chceme dat 38 Heluz,alebo Porotherm a 1O cm Nobasil,strecha asi mozno plech,okna su otazne,neviem ako vy a podlahove kurenie.Vy ste to ako skombinovali?Chceme tam drobne upravy,ako zamurovat tie dvere z chodby pri vstupe do kuchyne,zväcsit tam tu komoru na chodbe,ale inak nic.A zda sa nam mala kupelna,chceme aj sprchovy,aj rohovu vanu.Vdaka za odpovede,budem vdacny....
Odpovedať
áno, staviame v Jarku. Zväčšovali sme dom na šírku aj dĺžku o 1m. Aj my sme zamurovali vstup z chodby a vsunuli tam špajzu- tam je dom rozšírený. Aj kúpelku sme zväčšovali - máme odskok - taký malý výklenok. Nemám fotky v albume, ale pošlem mailom ako to vyzerá. Okno sme na kúpelku dali rovnaké, ako je aj na izbách - máme to pohľad do ulice. Zväčšili sme si aj izby a strechu sme zdvihli na 30 stupňov. Nakoľko máme 3 detičky, tak 1 izbičku budú mať dievčence spoločnú (pri spálni) a tú druhú bude mať náš dvojročný "chlap" sám. Z obývačky sme si šupli schodisko hore a tam bude kotol + úložný priestor + hosťovská alebo ďalšia detská a aj kúpelka. Stavali sme z Heluzu 49 - komplet zasypané perlitom (izolácia). Eurookná - trojsklo. Strecha - červená škridla Bramac - Alpská.V obývačke sme zväčšovali balkón o 30cm. Dali sme si len otváravé a nie posuvné. Dajú sa úplne dokorán otvoriť a tie druhé balkónky máme vymenené za dvojkrídlové okno. Krb sme si povedali, že uvidíme ako sa nám podarí ukončiť "NEVYHNUTNÉ PRÁCE", nakoľko by sme sa chceli čím skôr nasťahovať, pretože odovzdávame bývanie ďalšej rodinke. Kúrenie podlahovka a možno raz pec - teplovodný systém - kúrilo by do podlahovky a vypínal by plyn. kondenzačný kotol. som veľmi rada, že tiež ide niekto do tohto typu a radi sa podelíme o skúsenosti :-) . My sme už mali základy, keď sme sa dozvedeli, že známa našej známej ho má postavený. Chýbala im už len kuch. linka a mala som super dojem. Práve išiel manžel dohodnúť omietky. Túto jar to dúfam prudko rozbehneme. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vdaka za info,ani sa to neda naraz vsetko napisat co chcem vediet.Moja mailova adresa: mfogas@zoznam.sk Inak sme v Jarku uz boli asi pred 3 tyzdnami,isli sme len tak ci natrafime hladat ten dom,cize teraz uz vas,lebo sme ho chceli strasne vidiet v reali,tak som zistil z leteckej mapy,ze ako asi vyzera tvar strechy a nakoniec to nebol on,aj sme presli celu dedinu,anenasli sme,mozno pomylil ten vyklenok,alebo sme slepy.Je to na hlavnej ceste?Sice Jarok nepoznam,ale az taka velka dedina to nieje hore na kopci su nejake novostavby,mozno ste tam.To je jedno teraz,ale ak nevadi vam,radi sa stavime pozriet koncom augusta,budeme 2 tyzdne na SK na dovolenke,teraz sme v stadiu vybavovania stavebka,v lete dame urobit iba deku,a dalsi rok hrubu stavbu,totiz sa vôbec neponahlame z vystavbou,lebo ani tak skoro neplanujeme navrat na SK,tak nech vsetko dobre odstoji a namiesto komplet zariadeneho domu,aby sme si raz nenasli prazdny dom bez okien,ako to na SK chodi.A znama vasej znamej ma postavene tiez v okoli?My az tak radikalne upravy robit nebudeme,nejak nam to vyhovuje ako je,deti zatial nemame,takze 2 izby su v rezerve este.Budeme mat tiez kupelnu a izby do ulice,sice to mame ako severnu stranu,ale to nevadi,nemam obavu ze by bola zima.Kurenie budete mat teda iba podlahovku,aj my tak chceme,idu famy,ze pri tuhej zime napr: -10 nevykuri,ale tomu sam neverim.Krb mat nebudeme,ale z dôvodu,ze nechcem.A Heluz bol v pohode?Blbe sa pytat,ale okna boli velmi drahe??pytam sa,lebo sa zatial o to nezaujimam,tak nech som v obraze. :-p Kolko radov tvarnic ste davali na deku?My sme tiez radi,ze uz niekto isiel do toho typu.Velmi sa tesime na foto.Vdaka,papa
Odpovedať
píšem odkaz do IP
Odpovedať
Profilova fotka
Vdaka za IP,budem aj ja tam posielat spravy...Foto zatial nepreslo,ak niekto posielal...Mam cakat na môj mail,alebo tiez do IP to pride?A neponahla to,urcite su aj ine starosti,ale dakujem zatial.
Odpovedať
Článok sa načítava...
...ešte som foto neposlala, ale čoskoro...
Odpovedať
Profilova fotka
O.K vopred vdaka....Ty si tu tusim non-stop.
Odpovedať
ahoj smrlak prisiel ti ten mail. Posielala som tam viacej foto, tak to možno neprešlo.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Majus,prisiel mi mail s 3 fotkami.tam kde si aj ty z rodinkou. :-) Ak si posielala este neaky okrem tohoto tak ten nam nedosiel.Ja som ti posielal tiez,dufam,ze ten prisiel....
Odpovedať
Ahoj, áno tvoj mi prišiel, ale ja som ti posielala ešte ďalší. Tam bolo 6 fotiek - nespakovala som ich :-N , tak to asi za to. Skúsim poslať - rozdelím na 2x. Ozvi sa ak môžeš ešte dnes, či máš, či nie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj,jasne vsetko prislo v poriadku,velmi pekne dakujeme.Zajtra sa ozveme lebo sme mali tazky vecer.Robilili sme si BBQ a manzel trosku prehnal s alkoholom :-D tak zajtra pa
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Caute. Mohol by niekto poslat fotky uz postaveneho domu ?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
dobry den staviame bungalov 23 z prodomu a velmi radi by sme sa chcely pozret na domcek ako vyzera ked bude hotovy a porazpravat sa o nom. keby to neprekazalo mohly by sme sa prist pozret niekomu na dom .Dakujeme
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
@majus Dobrý deň, aj my ideme stavať 23, mohli by ste mi poslať foto pre predstavu? bibinka13centrum.sk Ďakujem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
ahojte.moze mi niekto poslat ako ma riesenu kuchynu v 23? :-) dakujem moc moc pekne
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@majus ahoj,,,praave som sa docital ze ste asi uz zrejme aj dostavali bungalow 23.ja sa ho chystam stavat..ako sa byva.. ? :) dalo by sa aj pozriet domcek.. aj ked je to s odstupom casu... aspon ste mozno ziistili neduhy... diky
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?