Aké bezpečnostné dvere do 660€?

Profilova fotka
o týždeň už máme konečne plastové okná a naša rekonštrukcia sa pomaly rozbehne. Pokračovať by sme chceli s bezp.dvermi. Lenže aké , investícia max.20 tis. Poradte zo skúsenosti. A ešte dačo,: v téme či skôr bezp. dvere alebo podlahu sú rôzne názory, my chceme potom pokračovať, ale až po sezóne kúrenia s byt. jadrom/ďaľšia moja už zahájená téma/ a samozrejme na chodbe sa bude vyrovnávať podlaha a dávať dlažba...
Odpovedať
1
2
11
Profilova fotka
hlavne si vyber kvalitnu firmu nie na inzerat co ponukaju bezpecnostne dvere. Firmy ako Sherlock, Adlo, Sezam su najlepsi. my mame od Adla ale stali 35.000 ale su fakt perfektne. Ale u tychto firiem do 20.000 co chces investovat budes mat klasiku ale malo by ti to stacit
Odpovedať
shelock za 23 sme mali na byte 8 bodove boli myslim, treba zjednavat cenu
Odpovedať
Ma tu niekto dobre skusenosti s ADLO-m ? aka je cena ? dakujem. ;-)
Odpovedať
adlo su trosku drahsie ked porovnate so sherlockom ale je to podobna kvalita myslim
Odpovedať
my mame dvere od Sherlock-u, zaplatili sme za ne 27000 aj s výmenou zárubne. Sme s nimi zatial maximalne spokojni :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
..ja mam opacnu skusenost, my mame Sherlock, ale maximalna nespokojnost, co sa tyka prace, pri montazi urobili nam prvy krat zle zarubnu, tak to museli vyburat a na novo osadit..potom zistili, ze su krive dvere, no parada, tak museli dat vyrobit nove, a aby to nebolo malo tak ani nie po mesiaci montaze nam vypadlo panaramaticke kukatko...no firmu Sherlock maximalne odporucam 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Bezpecnostne dvere? Ano. A co ked pride zlodej oknom? Ako sa zabezpecit?
Odpovedať
mam sherlock...cca 27tis. komplet, dvere, zarubna, kukatko, zamka, klucka (gula). Max spokojnost, pristup, servis.... mame 7 bodovy.. vraveli, ze do panelaku staci, ze kym by si presekal dieru cez dvere, tak aj mrvtveho suseda zobudi. 8-)
Odpovedať
moji rodicia maju v byte dvere od Adla, stali cez 30000,-, mame ich skoro cez rok a pol a sme maximalne spokojni, ci uz s vyberom, montazou a tak
Odpovedať
Milý Luboš neexistuje superbezpečné bývanie pokial nemáš pancierové aj okná ale predpokladá sa,že bezpečnostné dvere sú trošku vyššia trieda ako tie papundeklové,ktoré sa davali na paneláky, mám dvere od Sherloka 4 roky a som spokojná,ono je to tak čím viac zabezpečovacích bodov tým vyššia cena ,ja mam 21 bodov lebo bývame na vrchu a platilii sme 33000sk,čím vyššia cena tým je aj bezpečnostná trieda vyššia ,podla pána od Sherloka sú dobré dvere od 20-25 000sk ale to už závisí od toho kolko človek chce investovať.A ceny sú pevne dané takže na vyjednávanie nie je miesto.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
my mame od Sezam ale sme dost nespokojni. do noveho bytu uz len Adlo, Sherlock je vraj tiez nanic. kolko ludi tolko chuti a skusenosti.
Odpovedať
potom mozno securido cca 20. 000 aj s montazou
Odpovedať
Článok sa načítava...
Tie securido vyzeraju cenovo velmi dobre, mate s nimi niekto skuenosti ? Ja nepotrebujem nejaku velku bezpecnost - mam okolo kopec dochodcov a vstup k mojim dveram je cez dvoje vchodove zamykacie ktore si vsetci fakt strazia. A okrem toho moc toho na ukradnutie nemam :D chladnicku mi hadam neodvezu :D Haldam nieco zakladne, jednoduche a lacne, co by ale ako tak vyzeralo, pekne sedelo, nefucalo, zvukovo izolovalo.
Odpovedať
Profilova fotka
mixal11 my máme securido, ja som tiež nepotrebovala nejak extra bezpečnostné, ja som hľadala skôr také ktoré sa mi budú páčiť dizajnovo. Máme S28 - farba mahagón a sme spokojní. Sú veľmi pekné. Ak budeš potrebovať nejaké kontakty, daj vedieť pošlem IP
Odpovedať
tiež sa mi pačia securido,dobrý dizajn a primeraná cena,,,čím drahšie dvere tým väčšie lákadlo pre zlodejov,dnes sa kradne moderne, odfotia si vaše kľúče alebo sa k vám do bytu dostanú pod inou zámienkou /pošta,kontrola,opravy alebo podomový predaj/ sused mal veľkého zlého psa a vykradli ho za bieleho dňa keď bol s ním na prechádzke. Ja si len robím prieskum trhu a cenové ponuky na bezp.dvere. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a co vy na tie od securida ale pod nazvom exkluziv bodka sk? u mna laska na prvy pohlad, ale chcela by som si vypocut aj nazory inych, mate niekto tieto dvere?
Odpovedať
sherlock má akciu do 31.8, mám ponuku na 24800 Sk komplet dvere,zárubna,montáž, a firma koradoor ponúka exkluzív za 24900 Sk, sú však aj kovové / povrchový náter ako drevo/ a tie stoja asi 14000 Sk komplet dvere,zárubňa aj montáž,len neviem či to nebude vyzerať divne v paneláku lebo to sú exterierové dvere. Len som robila prvotný prieskum trhu.
Odpovedať
Profilova fotka
maksaja tie za 14tis komplet to su tie securido,spravne som pochopila? mne na ne poslali cenovu ponuku 395e plus 132e montaz...na exkluziv mi poslali 825 len pozor,ak byvas vyssie ako na 2posch. tak tam sa este prirata 15e tak to maju na stranke napisane
Odpovedať
Vie niekto,ci poistovna poskytuje nejaku dotaciu pri vymene obycajnych dveri za bezpecnostne?vdaka
Odpovedať
exkliziv nikdy v zivote za ten ich pristup k zakaznikovy dakujem vyse 2 tyzdne som si snazil dohodnut zamerat dvere ale to sa mi nepodarilo tak idem skusat dalsich vyrobcov tak uvidim ako dopadnem :-(
Odpovedať
Profilova fotka
my sme si prave objednali ADLO bezpečpstné dvere, komplet aj so zárubňou a montážou vyšiel na 1057€. Zamerať prišli hneďtak čakáme,kedy budú hotové.
Odpovedať
rozmyslame tiez nad securidom lebo maju pre nas dostatocne zabezpecenie a vybornu cenu. len som sa tiez nedopatrala po nejake referencie a nazory uzivatelov. jedna vec je namontovat dvere, dalsia dostupny servis atd.
Odpovedať
na securido nemas ziadne bezpecnostne certifikaty exklusiv ma hnusny dyhovany dizajn. priklanam sa zatial k sherlocku.
Odpovedať
presne tak uz som to zistila, o pristupe predajcu a popredajnom servise ani nehovorim. takze sme dnes objednali dvere v sherlocku, maju dobre akcie a zlavy, 21 bodove nas vydu okolo 950 euro. :-D
Odpovedať
ja mam osobnu skusenost s dverami ADLO a to s montazou v BA aj v ZA. v BA mi robili len dvere, zarubna uz bola vyhovujuca, spokojnost za 5 rokov dozadu maximalna, ziadne problemy, vsetko na 100%, aj montaz, dodacie terminy, vsetko... v ZA mi robili aj komplet zarubnu, prah, lebo to v panelaku bolo krive, vsetko prebehlo za cca polden, vymurovane, osadene kvalitne, opat 100% spokojnost so vsetkym, od dodania, pristupu, kvality prevedenia, vsetko po sebe ocistili, odviezli odpad aj stare dvere a zariubne, jednoducho tak si to predstavujem. toto bolo robene pred cca 2 rokmi, zatial bez najmensieho problemu. oboje dvere som si vybral radu Elite, typ TESIM s 11-bodovym istenim a doplnkami ako protihlukove a pod, cenu v BA si uz nepamatam, byt v ZA ma vysiel so vsetkym cca 28tis skk a realizovali to tusim v priebehu 2-3 tyzdnov. ak by som objednaval znova bezpecnostne dvere, tak opat Adlo... byval som aj v podnajme a tam boli dvere Sherlock, dvere ako take boli OK, ale netesnili tak dobre (zvuky a jemny prievan), ale fakt neviem, aky to bol typ ani ako prebiehala montaz, takze toto nehodnotim.
Odpovedať
Má niekto skúsenosti alebo informácie o dverách Titan? Vraj nemecký výrobca. Cenovo však vychádzajú na polovicu oproti overeným značkám ako Sherlock alebo ADLO. Nepotrebujem žiadne 30 tisícové dvere, ale taktiež by som nerád kupoval nejaký čínsky šmejd.
Odpovedať
My sme min. týždeň reklamovali Sherlock - mali sme ich len pol roky :-( :-( Dúfam, že to dobre dopadne.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Zdravím. Chcem sa opýtať či tu má niekto skúsenosti s bezpečnostnými dverami od spoločnosti FM GATE, s.r.o. ... ak áno, tak aké?? Zaujala nás ich ponuka tak by sme chceli vedieť názor niekoho kto ich osobne má. Ďakujem ... http://www.bezpecnostnedvere.com/inde...
Odpovedať
ja uz tie securido mam, som s nimi spokojny. su 10 bodove, dobre odhlucnene, maju uz aj certifikaty. Cenovo ma vysli po mensom zjednavani na 540 eur aj s hrubsou zarubnou, demontazou, montazou, odvozom. Jednanie firmy bezproblemove. Nejaka firma az z Ilavy, ale namontovali mi to v ba.
Odpovedať
Ja momentalne hladám tiež nejaké bezpečnostné dvere naši doma majú od Adla ale čítal som, že aj sherlock a guzma sú celkom v dobre...niekto tu spomínal aj TITAN tak osobne ich nepoznam ale ked som si ich preveroval tak som natrafil na túto stránku http://tit.webnode.cz neviem nakoľko je pravdivá ale odradilo ma to od nich.....
Odpovedať
1
2
11
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?