38 cm tehla Leier v Petrovanoch

V novopostavenej tehelni Leier v Petrovanoch (5km od Prešova) majú do konca tohto mesiaca 38 cm tehlu za 0,833 € čiže za 25 Sk!!! :-o Cena je preto taká nizka lebo ešte nedostali certifikát a nedajú Vám záruku. Ale záruka na tehlu je zbytočná si myslím, to je predsa dlhotrvácny materiál. Už som sa bol informovať a hned zajtra idem kúpiť 32 paliet! Takže ak chcete 38 cm tehlu za 400 Sk za m2 tak sa poponáhlajte!!!!
Odpovedať
1
2
ani ma neštvi. kelu. a my ideme stavať až o rok na jeseň. keluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-(
Odpovedať
lubo otazka... myslis ze je to aj kvalitne ked nemaju certifikat a ani nedavaju zaruku? co ked bude tehla kazova? pripadne sa s nou nieco po rokoch zacne diat?
Odpovedať
anjelik85: aj ja začnem budovať až na budúci rok na jar, ale taká cena už nebude a kedže mám volné peniažky tak kupujem! mima1: tá fabrika je fungel nová s najmodernejšími strojmi a technológiami. A co je to vlastne ten certifikát, len nejaký papier bez ktorého nemožu dávať záruku! Si myslíš že ked na budúci týžden dostanú ten certifikát tak zacnú vyrabat iné tehly? Bol som tam a ubezpecili ma že po obdržaní certifikátu sa na výrobe nič nezmení!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Odhliadnuc od toho, ze mozno je cele toto vlakno skryta reklama... ;-) Ak vyrobca caka na certifikat zhody (CE), tak ma vyrobok nepotvrdenu kvalitu. Ziadny seriozny murar sa toho ani nedotkne, pretoze co ak to spadne... Nechapem, ako moze vyrobca predavat akykolvek vyrobok bez zaruky. Zaruka s certifikatom absolutne nesuvisi - ak sa vyrobca brani ju poskytnut, asi to nieco vypoveda o kvalite tehal, ktore chce predat.
Odpovedať
lubo77, ale my ideme dať robiť projekt až teraz na jeseň, takže preto nemôžem len od buka kúpiť. a tiež peniaze nepustia, aj keď by som to vedela odhadnúť. naive47, niečo na tom bude, čo si napísal. :-|
Odpovedať
naive47: neverím tomu, čo si napísal! Dnes som tam bol vyplatil som a zajtra odveziem. Strasne veľa ludí kupuje, hodinu som stál v rade a kamióny odchádzajú jeden za druhým! A nie som zamestnancom Leieru takže žiadna reklama! anjelik85: ani ja nemam ešte projekt. a kedze budem stavať bungalow bez podkrovia, tak som kúpil 120 m2 a ked bude málo tak dokúpim! A ešte jedna vec: tá cena platí do štvrtka!
Odpovedať
mno, mať teraz 48tácov, tak idem aj ja. len to si aj tak spomínal, že je to 5km od prešova. takže my od zvolena... to by som za dopravu dala toľko, že v zv kúpim tiež takú tehlu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lubo77: poskytovat zaruku musia certifikat-necertifikat, a to zo zakona.. ale v kazdom pripade, aby si potom nebol prekvapeny, ked ti barak padne na hlavu. kupovat nieco, co ocakavam ze bude sluzit par desiatok rokov bez zaruky je minimalne neseriozne to, ze strasne vela ludi kupuje svedci akurat o tom aki su slovaci nenazrani, podaktori by si za 5 korun dali koleno prevrtat. Vobec to nehovori o kvalite produktu
Odpovedať
Ide o tehlu Mátratherm 38 N+F ?
Odpovedať
p373r: áno to je presne ona! A tí čo to tu spochybnujú tak z nich podla mna hovorí závisť, nemá zmysel s nimi diskutovať!
Odpovedať
Profilova fotka
2lubo77: V Petrovanoch budu vyrabat cely sortiment Leieru? teda aj kominy, tehly na nanosne priecky a pod? A este ma to len tak zaujima, kde sa chystas stavat v PO? Ktora lokalita?
Odpovedať
marek27: to neviem... zatial robia tehly a keramické predpäté preklady. A stavať budem v Lemešanoch.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lubo... a ku kolaudacii ti treba myslim nejaky certifikat o tepelno izolacnych vlastnostiach domu ci nieco podobne, neviem presne, a to ti bez zaruky na material vraj nikto neda...a ten certifikat stoji 1000eur...ale to neber ako fakt, len som to pocula, nic blizsie o tom neviem.
Odpovedať
Profilova fotka
Ziadna zavist, skor triezva opatrnost. Mozno su tie tehly ozaj skvele aj bez zaruky, a mozno je to "zabehova seria", na ktorej testovali rozne parametre pece. Inak fandim ludom, ktori si stavaju dom vlastnorucne :-) je to hroza neustale nahanat a strazit rozne dodavatelske firmy, ktore to aj tak stavaju ako sa im chce :-S
Odpovedať
Aj my sme tie tehly kupili. Uz ich mame asi tyzden doma. Neverim ze budu nejake zle ved denne tam predaju strasne vela tehal. Nas sa aj pytali ci na dom a my ze ano. Tak urcite by si nezobrali na zodpovednost ze vsetkym tym co kupili tie tehli spadne dom. Ved su to stovky domov.
Odpovedať
Aj ja som kupil tie tehly. Certifikat maju, kedze kazda paleta ma stitok a na nom CE, len tehelna ma problemy s kolaudaciou. Preto to nemozu predavat pod nazvom TEHLA. Predavaju to ako odpadova tehla. Kupil som 38 P+D. Naozaj je tam kopa nakladnych aut. Vzal som 37 paliet. A vyzeraju v pohode. Ved tam budu predavat v podstate tie iste tehly, len za drahsie, ked uz budu mat skolaudovane.
Odpovedať
mne vcera doviezli 40 paliet.sofer hovoril,ze dopravu riadila policia,lebo kamiony upchali celu dedinu.Tehly su OK a ta cena? 2000eur a mam obvody a nosne priecky na cely dom.Ratal som minymalne raz tolko.skveleeee!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, na ich webovej stranke som nasla nejaky certifikat pre tuto tehlu, poradi mi niekto ci je u nas platny, kedze som sa tu docitala, ze ho este nemaju...alebo tam pribudol len teraz?
Odpovedať
Profilova fotka
Asi ten certifikat zatial neplati pre konkretnu tehelnu v Petrovanoch, kedze je nova...
Odpovedať
ta akcia bola len do 1.5. ?
Odpovedať
Maloodberatelom uz nepredavaju, cize ta akcia bola v podstate len do konca aprila.
Odpovedať
petrovany zatial este stale super ceny. 38cm-0,95eur,10cm-0,69eur a ostatne roznery tiez ok. berte,lebo cakaju na certifikat ci co a potom....asi ina cena
Odpovedať
Este stale predavaju?
Odpovedať
ahoj sedrik89. piatok dvanasteho som kupoval.skus si tam zavolat,alebo zajst ci to este plati. vela stastia! pa
Odpovedať
a akej stranke ste to zistili? porsim odpoved. :-D ;-( 8-)
Odpovedať
p373r nie je to Mátratherm 38 N+F ale Leiertherm 38 NF čo ma výjde ako predajcu 0,92eur s dph/ks ako predajcu+doprava čo je cca 357eur sem na juh.
Odpovedať
Pokiaľ som videla stavať z týchto tehál, tak kvalita nič moc a čo sa ušetrí na tehle to sa minie na omietky.
Odpovedať
Profilova fotka
tak my sme kupili odtialto len jdnu paletu tehal co nam chybala 10 na priecky a poviem vam nedaju sa porovnat tie tehli s matratherm.ked buchnete po matra a po laier tak je to rozdiel.tie tehly su krehke neda sa znich rezat a stiepat no proste cena zodpoveda kvalite ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
marka81 • Dnes o 00:49 (Príspevok bol upravený adminom, lebo nebol v súlade s pravidlom Nevkladaj kontaktné údaje firiem) Ahojte ,chcem sa podelit s vami s vyhodnou kupou tehiel cez net. Spociatku sme chceli tehly Wienerberger, ale nasli sme na nete ponuku novootvorenych tehelni v Petrovanoch na Vychode Slovenska.Cenovo bola velmi vyhodna i oproti cenam v Polsku (tam sme sa tiez informovali na Wienerberger aj na Leier). leier-baustoffe, na nete sme si tehly objednali cez p.Jurka na stranke vyberaj,kde ma svoje cislo na mobil i email. V projekte domu mame navrhnutu 38 Wienerberger-porotherm, my sme si objednali 45 Leier-za cenu nejakych 1,22,-eur ,cca 37,- sk. pan Jurko je velmi ochotny, dovoz nam tiez zabezpecil. 2 kamiony so 40 paletami nas vysli pri 150km od Petrovan na 10tis. sk. takze ak vas to zaujalo ,tak sa s menovanym panom skontaktujte.K nam bol velmi ustretovy. Lojanova M
Odpovedať
my sme kupili tehly 10.9.09, akcia stale bola. ak mate do Petrovan daleko ,zavolajte im a oni vam poradia,kde maju velkoodberatelov vo vasom okoli,kde si mozete tehly zakupit. Co sa tyka pevnosti,podla mna, to nie je take strasne ako to tu niektori opisuju. My sme objdenali 40 paliet vsetky OK,len sme ich my pri vykladani vozikom par zlomili- priamo sme vrazili zeleznymi tycami do tehiel. To musi kazdy pocitat,ze bude nejaky odpad :-( .znamy mali na konci stavby po pokryti strechy paletu tondachu. Co sa tyka ze niekto nema projekt, my sme tiez nemali este projekt ,dosiel o tyzden po tom,co sme kupili, ale pribliznu spotrebu tehal si vypocitate samy, dlzka celeho domu plus ake vysku chcete mat a odratate vsetky otvory -okna,dvere. my sme sa takto na obvodovych sekli okolo 20 tehiel. Predavaju aj maloodberatelom. vsetko co potrebujete si mozete zistit na ich stranke alebo zavolat.pracuju tam mile zienky,aspon ja som mala taku skusenost.este v Krosne ta ista tehla 45cm-za 78sk,
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?