Kto dáva žiadosť o stavebné povolenie na jar 2013?

Zobraz úvodný príspevok
Podava si niekto v dohladnej dobe ziadost o stavebne povolenie?
Odpovedať
nema niekto zratane vsetky poplatky za stavebne povolenia avstky papierovacky?????
Odpovedať
ja som zatiaľ za prepis pozemku,projekt domu,geo. plány,projekty prípojok a žiadosti zaplatil cca 2150 eura.ešte mi treba zaplatiť žiadosť na stavebné povolenie.
Odpovedať
Nas vyslo stavebko zatial asi takto: komplet projekt (vratane osadenia a pripojok) 1080 €, LV a kopia KM 16 €, ziadost o stavebne povolenie 50 €, maly zdroj znecistenia od obce 5 €.
Odpovedať
My to tiež riešime túto jar, ak nejaká bude.... už sa "tešíme" :)
Odpovedať
my už máme konečne všetky potrebné vyjadrenia a konečné to môžem dať na stavebné povolenie, dúfam že v máji už budeme zarezávať na stavbe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak aj ja sa pridávam, dúfam, že ho podáme v jari, teda ak ako už bolo spomenuté, bude :-) máme všetky papiere, projekt v ruke, len čakáme na vyjadrenia spp... to je nekonečný príbeh :-( tak dúfam, že sa nám to podarí.
Odpovedať
@eviqa veru aj nam to najviac zdrziavalo vyjadrenie z SPP
Odpovedať
Profilova fotka
...tak sme sa dočkali a podali sme.... už len prečkať tých 60 dní...
Odpovedať
ja sa prave trapim s vypisovanim ziadosti o predchadzajuci suhlas k zmene al. rekonstrukcii spotrebicov, kedze my mame projekt na prestavbu.... :-| Predtym nam dali vypisat nespravne tlacivo takze sme 2 tyzdne v sklze.. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@eviqa Kolko ste cakali na vyjadrenie od SPP? Najprv ste podali ziadost o pripojku a potom nasledne ziadost o vyjadrenie suhlasu?
Odpovedať
Profilova fotka
@eddiem tak-tak, no od februára, dávali sme vo februári žiadosť o existenciu, potom žiadosť o vyjadrenie a konečne včera prišli zmluvy a ešte niečo treba, ale čo, netuším, vybavuje to manžel... ale proste nekonečný príbeh... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia7887 no to teda poteší, fakt :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
mam otazku...teraz ked podam ziadost o predchadzajuci suhlas k zmene al. rekonstrukcii plynovych spotr. v exist. odbernom mieste (pisu ze sa vyjadria do 20 dni) co dalej?? zatial nepotrebuju ani projekt..bude to stacit k SP?mam uz v tom gulas..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, potrebovala by som poradiť aké žiadosti sa posielaju na SPP, vodárom, elektrikárom? Ak máte ešte uložené tie žiadosti mohli by ste mi ich preposlať, aby som si to pozmenila. Pretože vobec neviem čo by mali obsahovať a či sa k tým žiadostiam aj prikladaju aj nejake prilohy ako kopia LV alebo tak. Ďakujem za radu a ak máte tak aj vzory žiadosti.
Odpovedať
Profilova fotka
@mikuca24 ak ešte zhánaš tie žiadosti, daj mail a pošlem ti to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my sme podali žiadosť o stavebné povolenie, niekedy v apríli a včera nám prišla výzva, aby sme ešte doplnili vyjadrenia vlastníkov inžinierskych sietí. Poraďte mi prosím, ako ich dostať? Majú nejaké tlačivo, či stačí nejaká moja žiadosť? A potrebujem ešte niečo k tej žiadosti(napr.: mapku)? Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@ajja123 dosť nepodstatná otázka pred stavbou domu, nie?
Odpovedať
My sme ziadali na jar :) http://stavebnydennik.sk/stavebne-pov...
Odpovedať
Ja som podal pred 4 tyždnami a teraz už len čakám :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
@mirooslav . Zdravim ta Miro, mozes mi prosim ta poradit kde najdem ziadost na povodie vahu? Vybavujeme stavebne pov v ZA. Hladam hladam a nic. Dakujem.
Odpovedať
@kixo8 ahoj, žiadosť sa posiela na Kontakty > Správa povodia stredného Váhu I. Púchov ADRESA: SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, š. p. Odštepný závod Piešťany Správa povodia stredného Váhu I. Púchov 020 71 Nimnica ústredňa: tel.: 042 / 463 10 01-3 riaditeľ: Ing. Rastislav ČIBENKA tel: 042 / 465 00 20 fax: 042 / 463 24 48 e-mail: puchov@svp.sk alebo Správa povodia horného Váhu Ružomberok ADRESA: SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, š. p. Odštepný závod Piešťany Správa povodia horného Váhu ul. Jančeka 36 034 01 Ružomberok ústredňa: tel.: 044 / 432 83 74-6 riaditeľ: Ing. Róbert HOK tel: 044 / 432 83 92 fax: 044 / 432 33 19 e-mail: ruzomberok@svp.sk ja z mt som posielala do rk. ja som si napísala žiadosť sama. obyčkovú, že prosím o vyjadrenie stanoviska k stavbe rod. domu za účelom stav. povolenia. stačilo im to, vyjadrenie bolo za 2 týždne.
Odpovedať
Profilova fotka
@kixo8 Ahoj , ano je to v Nimnici , my sme tam boli osobne. Ale teraz ma napadá , že či to fakt potrebuješ lebo my sme si to vybavili ,ale pri stavebnom povolení to nepotrebovali , zostalo nám to doma bez povšimnutia. Vydával nám to pán Marek Brigant.
Odpovedať
Dakujem oravocka a mirooslav. Miroslav: nam bolo povedane na stavebnom ze nam to treba tak len preto to zhaname. Dakujem Vam obom za pomoc.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?