Posteľ 200 x 200 cm

Kde kúpim posteľ 200 x 200 cm? Najlepšie bielu a jednoduchú...vďaka!
Odpovedať
@astor73 200 x 180 nestačí?
Odpovedať
Profilova fotka
chcelo by to asi blizsie specifikovat ,vobec nieje problem z rozmerom,z mojej skusenosti vam vedia skoro vsade vyhoviet. cena ,je rozdiel ci 100 alebo 1000 material ,biela moze byt aj koza ,dokonca aj jednoducha
Odpovedať
mne sa podarilo kupit z topsedacky.sk otazka je aky je rozpocet... tuto nie su lacne postele ale obcas je akcia, obcas sa da dohodnut....
Odpovedať
posteľ nebude problém, nadľahčene sa dá povedať, že ju zbúchaš aj s doskami z baumaxu :-D ale čo madrac? mňa práve toto odradilo... kde zohnať kvalitný madrac 100x100? jedine na zákazku, ale tie "lacnejšie" zákazkové sú horšie ako drahšie pásovo vyrábané a tie "drahšie" zákazkové sú zase moc drahé, že by som sa na nich bála aj spať :-(
Odpovedať
@ohen10 ...veď od nich mi prišla...v predajni mi predali kožu, domov prišla koženka a nakoniec poťah nesedí - je malý...tak neviem ako zajtra dopadnem...
Odpovedať
@polystyren nie, doteraz sme mali 160 cm, lebo je málo miesta v byte, teraz do domu chcem 200 cm - ´dobehnúť zmeškané´...hi
Odpovedať
@astor73 No lebo 180 bežne zoženieš za lacný peniaz.
Odpovedať
Profilova fotka
v usa king bed
Odpovedať
@astor73 Jednoducha biela napr. tu http://www.domnabytkuonline.sk/elegan... (google vyhodi vela). My sme dali 180x200, podla mna je velka az az, a jednoduchsie sa kupuju napr. matrace, potahy a pod.
Odpovedať
@ivka_bv ...tiež ste kupovali od nich?
Odpovedať
@astor73 Nie, len som tam mrkla na biele postele 200x200 - toto mi napr. vyhodilo. Len som chcela napisat nasu skusenost, lebo pozeram, ze tych 200x200, a este v bielom, za normalnu cenu ozaj nie je vela. Este postreh k tej velkosti postele - pokial ste s manzelom zadobre, zvycajne aj tak bude 1/2 velkej postele volna ;-)
Odpovedať
@ivka_bv ďakujem, si zlatá, vypadá dobre! ...no veď, ten cestuje po celej posteli...dokonca keď sám spal na veľkej manželskej posteli spadol...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Borovica,biely olej, dá sa aj 200 x 200.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?