Záhradný domček

Ahojte, prosím o radu... Chcem postaviť menší záhradný domček, niečo také, kde sa bude odkladať iba kosačka, nejaké záhradné náradie atď....z čoho je najlepšie postaviť za najnižšie náklady? Ďakujem za radu
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od silvinkastarunka44:

Ahojte, prosím o radu... Chcem postaviť menší záh…
@silvinkastarunka44 kupit v Obi.
Odpovedať
ach, uz zase to iste ... ta tema bude este v aktualnom zozname ... co najlacnejsie ? asi hlina z pozemku a pozbierat slamu z blizkeho pola ...
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tak takisto z Obi a vobec by som nemenil. :-) absolutne postacuje za tie peniaze. neviem teda ako je to s cenami inde, ale odtialto su fajn.
Odpovedať
Neber si zbytočne k srdcu tu tieto silácke reči... Takéto čudo 2,5x1,5x2-2,20 (nech je spád) som postavil rodičom na záhradke. Je to presne na náradie a tak. Vnútro je tvorené hranolmi 8x8. 4 stojky. Vrchy sú pospájané hranolmi. Na streche sú nejaké random dosky, čo sme našli na záhrade a krytina - ipa, normálne natavená. Steny sú tvorené tatranským profilom z píly - druhá trieda (stačí na záhradku), natreté luxolom . Betónový spodok sa urobil popri veľkej záhradnej chatke, ale mohlo by to v pohode stáť aj na betonovych kockach napr. Celé to vyšlo do 300€ aj s rynami.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?