Za akú sumu sa dá postaviť dom okolo 100 až 120 m2?

za aku sumu sa da postavit dom velky okolo 100-120 m2 .
Odpovedať
Profilova fotka
podla toho kde staviate, či staviate svojpomocne a kopec dalších kritérií. Dá sa za 80 000 aj za 200 000. Čím menej náročná stavba, tým lepšia cena. Pekný deň
Odpovedať
Profilova fotka
malo vstupnych udajov. bungalov? poschodovy? NED? EPD? da sa za 80tisic, aj 180tisic. podla niektorych urcite aj za 60tisic. :-)
Odpovedať
Pouzi vyhladavac, vsetko to uz bolo - cenovy rozsah od 50 000 euro do 200 000 - zalezi na standarde
Odpovedať
120 m2, dvojpodlažný, pasívny, svojpomoc + majstri ......... bez úprav okolia a pozemku do 65.000 €
Odpovedať
Profilova fotka
Keby ste aspoň pozreli nejaké katalógy a dali link takýto by som chcela ,koľko by to stálo. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
bez problémov nízkoenergetický do 60000 Eur aj s dekou na kľúč.
Odpovedať
no, ja by som ho dokazala postavit aj drahsie ako za 200k eur :-D
Odpovedať
Asi 180k eur, za 140m2, komplet s vybavenim, nabytkom, garazou, terennymi upravami a 5a pozemkom pri blave. Inak povedane, stoji to vsetko straaaaasne ale straaaaasne vela ....
Odpovedať
da sa postavit aj 200 000e ale zas da sa aj za 20 000 samozrejme bez zariadenia, a su aj taký co dokazali postavit hrubu stavbu priblizne 100m2 za 16000e, vid jeden album vo fotoblogoch - a nemaju žiadne lacne ci nekvalitne materialy 8-) , ciže vsetko zaleži od vas ake mate naroky, my tiež dufame že sa zmestime s hrubou stavbou s oknami do 20 000
Odpovedať
16000€ hruba stavba? =-) =-) =-) ja zasnem pri takychto temach fakt.......
Odpovedať
Profilova fotka
mame cca 120m2 a sme zatial na sume 44tis€. prave sa robi obklad a potom uz v podstate staci len vymalovat, dat podlahu a kupit nabytok...
Odpovedať
Profilova fotka
Konečne padajú sumy, ktoré potešia aj menej natrepané peňaženky :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
bungalov 883 od euroline svojpomoc za 50000 eur a to som nesetril vsetko kvalitne materialy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pasívny dom z prírodných materiálov + zelená strecha a spotrebou 15 kW/m2 za rok - 120 m2 bez základov za 89000 s DPH
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?