Koľko vyšiel materiál na bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute, chcel by som oživiť diskusiu ohľadne výstavby rodinného domu bungalov 333. :-) Chcel by som vedieť, že koľko € asi vyšiel material na stavbu... A potreboval by som murára z okolia Senec. Bol by som rád, keby mi niekto dal niejaké foto, že ako mu prebieha výstavba alebo ako to vyzerá ked to je postavené a zariadené (podľa možnosti). Poprípadne sa môže diskusia rozrásť o všetko okolo výstavby tohto typu projektu od privileg.sk :-) Ďakujem
Odpovedať
1
2
Zdravym Vas :) ako jeden z Vas som sa rozhodol pre bungalov 333 xl+t,rad by som som sa vas popytal ake mate skusenosti so stavbou,ake pripadne komplikacie vznikli pri stavbe,a hlavne by som sa rad opytal v akej cennovej relacii sa vie pohybovat stavba,kolko vas vysla zakladova platna,obvodove muri,strecha?dakujem za akekolvek uzitocne informacie,kedze sa na to chystam svojpomocne a j blizkou rodinou ako vypomoc
Odpovedať
@bundad Ahoj tak nedávajte ytong lambdu ale tenší 25cm a zostane Vám aj na zateplenie. Posielam ti nejaké podklady k stavbe Bungalovu 333,čo som našiel na internete. Sú tam výpočty strát atď . Je to robené na ytong. Sú tam celkom zaujímavé veci tak kuknite všetci.
Odpovedať
@blackomt nastala nejaka zrada :-D dva roky uz byvame, nakoniec sme ale aj tak dali tehlu ;-)
Odpovedať
ahoj katarinka2010 mozes mi prosim ta napisat kontakt na tych majstrov co ty stavali dom ta cena bola dobra aj s matrialom a material si mala od kial aka firma?dakujem velmi pekne a este by som sa chcel opytat projekt ta kolko vysiel?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@katarinka2010 ňdobrý deň, viete mi dať kontakt ? na firmu ktorá Vám to ponúkla ? Aj odkial s dakujem
Odpovedať
@shadow39 a čo potrebuješ konkretne?
Odpovedať
Všetko :D od zakladov až pod vytiahnutie stavby
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@katarinka2010 Viete mi dať do SS kontakt na tých majstrov alebo firmu ? Ďakujem
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Dobry den,mozem taktiez poprosit info na majstrov,firmu?:)dakujem pekne
Odpovedať
@marius444 Dobry vecer,chcem sa spytat ci uz ste zacali zo stavbou domceka a ake su cca naklady.Nevieme sa rozhodnut ci 333xl +t zuzeny o 1m,alebo 333 +t zuzeny o 1m.dakujem
Odpovedať
@iizzaa123 dobrý den, práve tu tiez politizujem nad týmto projektom .... skuste pozriet este projekty http://www.djsarchitecture.sk/projekt... - o120 alebo o100 sú tam podobné alebo http://domprojekt.sk/projekty-domov/b... majú tiez podobné riesenie vnútra.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?