Cena holodomu

Zdravím, púštame sa do stavby domu o rozlohe 125m2 (užitkovej plochy. Hrubú stavbu budeme mať z tehly 30tky + keramický strop (rovná strecha). Chcem sa spýtať, že či sa za 150 000€ vieme dostať aspoň do holodomu. Lokalita Levice okolie, zdroj vykurovania: podlahové (TP),bez garáže, prípojky budeme tahať 40 metrov, bez plynu (pozemok už máme (1198m2), hrubú stavbu bude realizovať stavebná firma. Ďakujem za rady.
Odpovedať
Profilova fotka
ak sa nevyskytne nic neocakavane, tak si myslim, ze by ste sa mali zmestit. len to je tazko povedat takto dopredu. pozemok sa do toho uz nepocita, hej?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od maros_get:

ak sa nevyskytne nic neocakavane, tak si myslim, …
@maros_get Dúfajme že nie, nie nie, pozemok sme zdedili.
Odpovedať
kamarát začal stavať na jesen 2023, cca 100 m2 užitková plocha bez garaže(bungalov) siete na pozemku, aktualne je hrubá stavba(tehla) + plastové okná, jedna partia robila hrubú stavbu, druhá strechu je na 55 tisíc ....nemá keramický strop. Hlave si vybrať správnu firmu s primeranou cenou ..
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od andrej9811:

Zdravím, púštame sa do stavby domu o rozlohe 125m…
@andrej9811 asi by som sa odpichol od toho, za koľko vám tú hrubú stabu urobí firma.. a hneď budeš vedieť, koľko ti do tých 150 000€ zostáva...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od iamriso:

@andrej9811 asi by som sa odpichol od toho, za ko…
@iamriso máme od nich už orientačnú ponuku: - 15 000€ celkovo práca za hrubú stavbu - tehla 30 +keramický strop 11 000€ - materiál do základov okolo 10 000€
Odpovedať
Ideme stavat velmi podobny dom ale s garazou. 15 000e za hrubu stavbu (platna, mury, strecha bez izolacie) je dobra cena. Ja som sa na taku nedostal ani omylom, najlacnejsie som dostal 27000 co sa mi zdalo vela tak idem na to po vikendoch
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?