Stavia niekto bungalov 333?

Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, oživujem tuto tému.....stavia niekto alebo máte niekto tento domček .....my uvažujeme, a rada by som videla aj ako vyzerá v reále....dakujem.
Odpovedať
ahoj mi sme si objednali bungalou 333 mne sa velmi paci a tesim sa kedy zacneme stavat tento tyžden cakame projekt je dost velky a ja si myslim že aj prakticky,
Odpovedať
@ivkass a kedy začinate stavat..teraz na jar?
Odpovedať
no uvidime ako všetky veci vybavime a uvidime ako sa a kedy vybavi stavebne povolenie
Odpovedať
chcela by som sa opitat ci 2990eu je vela za drevo na stechu
Odpovedať
@ivkass bohužial neporadim..nie sme v takom štadiu..riešime povolenia
Odpovedať
no cvafte my ideme do toho na jar 2011 tiez chceme bungalov 333 ale s malkymi zmenami trosku som porehaqdzovala izby pridala satnik atd dnes dodam aj nejake foto... nasla som super architektov za dobru cenu ktori mi vybehali aj papierovacky takze zatial sa i o nic nestaram a tesiiim sa velmi
Odpovedať
zdravím... nuž aj my sa pridávame, objednali sme 333+T :-) Chcem sa spýtať tých , čo si tento istý projekt kúpili.. čo myslíte, keďže je terasa zastrešená, nebude obývačka tmavá, bez priameho slnečného svetla? (u nás síce bude orientovaná na juh, ale aj tak zvažujem, či neprehodíme okno, čo je pri dverách na terasu -na bočnú stenu.. vďaka za odpoveď
Odpovedať
@mia. my mame B333z+T a tiež mame terasu na juh-zapad..a vobec si nemyslim že by tam bolo tmavo..praveže budem rada že tam nebude tak piect...my tie bočne dvere na boku obvačky rušime...netreba mat prehnane obavy..obyvka by ani nemala byt velmi na slnečnej strane..nedalo by sa tam vydržat..tento dom+dobre svetove strany-čisty ideal...
Odpovedať
ahoj, práve dnes som sa zaregistrovala, ale chodím na túto stránku už cca 2 týždne, odkedy máme objednaný projekt presne na tento domček aj s terasou. Tiež sme v štádiu vybavovania všetkých papierovačiek, čakáme na vyjadrenia a potom budeme riešiť stavebné povolenie. Držím palce pri stavbe, dúfam že aj nám sa podarí začať už tohto roku. Budeme stavať svojpomocne, uvidíme ako to pôjde
Odpovedať
@katarinka2010, plne s Tebou súhlasím ;-) , tento projekt je aj pre nás akoby - "ušitý priamo na mieru...",... a na svojpomocnú výstavbu fakt ideálny, ...takže fázu objednania projektu máme za sebou a teším sa na leto, keď dúfam - budeme môcť začať kopať základy... :-) - už ste rozmýšľali z čoho stavať?
Odpovedať
ahojte mrzi ma ze som este nedodala podorys nasho bungalovu 333 ale nejak doma hapruje internet a v praci sa to neda....cakame na rozpocet od architektov kvoli uveru... nechceme brat vela ale animalo.....ak mte nasetrenich sto tisic korun kolko nam trebva na stavbu? orientacne dakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
@vikitino my sa chceme zmestiť do 70 000...
Odpovedať
@ivkass my sme za drevo na strop, krov dali 3200€
Odpovedať
cafce no zda sa mi trosku vela 70000 eur my chceme svojpomocne stavat a chceli by& sme sa vmestit do 55000 eur bez zariadenia co poviete da sa to?
Odpovedať
@vikitino no my ratame tiež že to vyde tých 70tis..a 20tis mame..to je tak na zariadenie a trošku na plot..ostatne sa bude musiet došetrit...55tis sa mi zda malo ..to by ste museli ozaj uplne všetko robit svojpomocne a aj to neviem či by ste sa zmestili...ale nechcem sa hadat..možno sa podari..snad by sa aj nam podarilo zmestit do tej sumy..boli by sme happy...
Odpovedať
Som rada že sa fanclub Bungalovu333 rozrastol..som zvedava na hotove domčeky..
Odpovedať
... 55 tis - to by bolo ideálne, ale keďže som trochu aj realistka tak rátame pre istotu s väčšou sumou, aby sme potom neboli nepríjemne prekvapení... ozaj, rozmýšľame nad malou zmenou - nad vchodové dvere predĺžiť striešku a dať 2 stĺpy, tak sa nám to páči...
Odpovedať
pre @janulabj
Odpovedať
no ked chceme pekne byvat musime platit :-( co uz dufam ze to bude ok a zte at suma mi neprerastie cez hlavu aj my sme porobili nejake zmeny tak po praci dojdem domov a ak mi ten moj nestastny internet pojde tak vam supnem foto aspon s podorysu
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute, za 55 000 € sa to ťažko postaví, realne sa to dá podľa môjho názoru 70 000 € a to ešte nebude hotové iba obyvateľné. Ja si dávam prístrešok a tiež aj garáž, je to tak lepšie a budem mať ďalšiu miestnosť za garážou na zaváraniny, tam dám kotol na elektrinu, bicykle, kosačku a takéto vecičky. Urobím vchod do garáže cez tú technickú miestnosť aby som to nemusel obchádzať cez garážové vráta a najmä v zime. Má už niekto zistené u dodávateľou, že koľko bude asi cena materiálu???
Odpovedať
@mia. Ahoj vi iďete robyt betonovi strop?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, murár nám povedal, že betonovi strop je drahý, že lepšie to je iba krov, sádrokarton a zatepliť to. Je to lepšie izolované a susedia to majú tiež iba tak, že nemajú betonovi strop a je to lepšie, lacnejšie a nepotrebujeme uložny priestor na povali, máme na to miestnosť za garážou. Už staviate? Ak ano, koľko Vás vyšiel zatial material? Dik
Odpovedať
Mi budeme stavat az ked na daju stavebne povolenie!
Odpovedať
Ahojte, taktiez sa chystame na stavbu tohto domceka, akurat s malymi upravami. Dufame, ze sa zmestime do 70.000 Eur. Uz mame v ruke aj rozpocet, tak hura do zistovania cien stavebnych materialov.
Odpovedať
Profilova fotka
@mima1981 ahoj, bolo by dobré keby ste kúpili material do konca marca lebo od apríla idu hore ceny o 30%. A aké úpravi budete robiť?
Odpovedať
@norberts o 30%??? to si sa kde dočital? daj zdroj
Odpovedať
@norberts budeme tam premiestnovat 2 okna, posuvat priecku - zvacsit technicku miestnost na ukor detskej izby, plynovy kotol prehodime do kupelne - nad pracku, aby bola hned k dispozicii tepla voda, pristresok na garaz. CO konkretne ma ist hore?
Odpovedať
ako už mima1981 načrtla ... rozširujem temu o zmeny v B333, resp B333+T, ...ake zmeny planujete robit..popripade pridajte aj foto... My planujeme zrušit strešne okno a okno z bočnej strany z kuchyno obyvačky, prehodit špajzu s malym WC, zmenšit vyklenok na chodbe, pristavbu kotolne a pristrešku pod auto(pridala by som foto ale mam to len v pdf )..a zmenit polohu krbu vedla TV..inak myslim neplanujeme zmeny
Odpovedať
Profilova fotka
@katarinka2010 no takže tých 30% mi povedala staviteľská firma, že vlastne sa začína sezona vystavby tak všetok material stúpa od apríla do konca oktobra o 30%. Tak neviem, ale pýtal som sa v pár firmách na material a tiež mi povedali, že ak chcem objednať tak nech to urobím do konca marca lebo od apríla už majú nový cenník (napr.HELUZ)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?