Prosiiim komu sa podarilo postavit domcek do 55 000 eur? Ak je tu niekto nech napise aky sa podari .

Zobraz úvodný príspevok
Viem ze je tu toho viac ale chcem aby to boli realnejsie sumy kedze ceny sa hybu , a jedna sa o okolie TT . Jedna sa o to ze skusenosti su skusenosti , a penazi nie je moc , vieme si toho spravit vela samy, okrem strechy , elektriky. a takych odbornejsich prac, Budem rad ked si popiseme a otvorite oci ze sa to da a aky domcek , takze tak budem rad a moc vdacny za kazdu skutocnu radu , dakujem, pekny den
Odpovedať
1
4
5
Profilova fotka
ak sa pri ploche 172 m2 dostanem na sumu 80 litrov, budem vrieskať :-D , ak to bude 100 tis., tiež to ustojím, ak to bude 120, zaškrípem zubami, ale idem ďalej... 8-)
Odpovedať
Ja tiež plánujem stavať do 55000.Klasická Áčková strecha 7x10m+podkrovie a časť podpivničená.Mám z toho všelijaké pocity ale ja robím v stavebnítve viem si väčšiu časť odborných prác spraviť sám.Platiť budem akurát kúrenie a elektriku aj to iba zapojenie ťahať si budem všetko sám.
Odpovedať
Strašne draho staviate ale chápem, nie každý je odborník ;-) a majster
Odpovedať
@selo nemôže byť celá republika len zo stavebných robotníkov :-D
Odpovedať
@stanica ale všetci si chcú postaviť všetko sami, lebo "chcem mať dom, aj keď na to nemám!" :-N
Odpovedať
@slavoslav veď to je tá tragédia nášho národa :-D A ešte ta aj poucat budú :-D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
4
5
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?