Máte postavený dom od Promiprojekt Laguna 417?

Zdravím. Chcem sa opytat ci ma niekto postaveny dom od promiprojekt Laguna 417 ???
Odpovedať
Profilova fotka
Kamos ma, co by si potreboval vediet?
Odpovedať
Zdravim ta. Tento dom.sme si vybrali s priatelkou ako.nas dom. Chceli by sme ho vidiet na zivo ako to vyzera,aby aj priatelka mala aku taku predstavu. Aj vidiet ho z vnútra pre predstavu. Nieco sme si pomenili na podoryse. Bolo by naozaj fajn keby sa dal vidiet na zivo cely aj z vnutra. Zatiaľ si jediny kto sa ozval ze ma niekto postaveny takyto dom. Uz som aj davnejsie pisal sem zaň. Za kazdu info ti vopred ďakujem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
@miros15 Dobry den, postavili ste nakoniec tu lagunu? Tiez nad nou uvazujeme, no chyba predstava interieru, lebo ten vidime len ako podorys.
Odpovedať
Profilova fotka
tiez by ma to celkom zaujimalo, ako ste s tym domom nakoniec dopadli
Odpovedať
@denike Dobrý deň. Postavili sme domček a trochu zmenili po svojom. Včera nám dokončili strechu. Ak by ste chveli vidieť, môžem pridať podorys.
Odpovedať
Profilova fotka
Budem velmi rada :) A dakujem za reakciu, malokto reaguje po dlhsom case, vdaka!
Odpovedať
@denike Domček je sice navrhnutý do svahoviteho terénu ale my sme postavili takmer na rovinatom pozemku. Celkové prevýšenie pozemku je cca 60 cm. Trochu sme ho zväčšili na šírku aj dĺžku. Zmenili sme aj sklon strechy nakoľko by nás to stalo omnoho viac euracov, čo sa týka práce ale aj materiálu.
Odpovedať
Pridávam ešte jeden obrázok
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Dobrý deň, chcem sa spýtať, je tu niekto, kto staval projekt Lagúna 417 a bolo by možné nahliadnutie. Ďakujem
Odpovedať
@lovecka ahoj. My sme sa len odrazili z toho projektu, lebo sa nám najviac pozdával dispozične.
Odpovedať
Keď sa smiem spýtať, kde máte postavené, my sme zo Šenkvic. Riešili ste jednu, alebo dve kúpeľne?
Odpovedať
Postavené mame v Haliči okr. LC. Riešili sme len jednu kúpeľňu a jedno samostatné wcko. Dom je na rovinatom pozemku. Hore nad obrázkom je podorys.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Veľmi pekne ďakujem, s pozdravom
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
@vojtti dobrý večer. je s týmto bungalovom spokojný?ďakujem za odpoved
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?