Laguna 429 - rady

Projekt Laguna 429 od Promiprojekt. Zdravim, chcel by som vas poprosit o rady a pripadne skusenosti. Staval uz niekto tento projekt ? mali ste nejake problemy pocas stavby, popripade ake ma nedostatky projekt, co by ste upravili? je tento typ projektu vhodny co sa tyka rozmeru pozemku a smeru svetovych stran? (foto projektu som uz otocil smerom na juh). Prikladam podorys projektu a predpokladane ulozenie domu na pozemok, pravdepoodbne sa takto budu umiestnovat domy, nakolko sused ma tiez z vychodu, ale nevyznam sa. Za kazde rady a postrehy budem vdacny. Dakujem 🙂
Odpovedať
Mne by nevyhovovalo mať kúpelňu v spálni, ak nevstávate rovnako s partnerom tak ten druhý sa nevyspí. ALe možno to niekomu tak vyhovuje. Je tam aj technická čo je OK. V projekte, zrejme budeš mať nenosné priečky hrúbky 115mm (Ja to tak mám v Lagune30N), z dôvodu lepšej nepriezvučnosti ich chcem zmeniť na 150mm zo Silky. Ak budeš mať TČ tak si premysli, kde budeš mať vonkajšiu jednotku z pohľadu hlučnosti. Ja mám v projekte základy bez DT, toto ja budem meniť z dôvodu jednoduchosti pre svojpomoc. Ak ti dom sedí na pozemok a vyhovuje dispozične tak choď do toho.
Odpovedať
Az na tu kupelnu v spalni ako to mne pride zbytocne ale zas niekomu to vyhovuje. No radsej by som pridala nejake tie metre do detskych izieb, kedze tie sa mi zdaju byt takt trocha male. Ale ako samotny projekt nie je zly a da sa s nim este pracovat
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahoj, ja som ho tiež začal stavať tento mesiac, len v zrkadlovom prevedení. Nemáš nejaké foto, ako vyzerá domček? Za rok si toho už zrejme dosť stihol. Nech mám nejakú predstavu. Ďakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
V celku projekt vyzera fajn, len akurat tie kupelne. Na mna ich je nejak vela. Napriklad bez ten v spalni by som sa kludne zaobisiel
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?