Bungalov Eko 120

stavia ho niekto? alebo len plánuje? http://www.projektydomov.com/projekty... začíname.....a orientácia pozemku je na JV a SZ...tak nevieme či to je ok...a najlepšie by boli nejaké skúsenosti...prípadne či robil niekto upravy...pozemok už máme...teraz sme v strese...ako najlepšie tento projekt vylepšiť...prípadne..nejaké reálne náklady od niekoho z vás...nám sa veľmi páči.....ďakujeme krásne...za príspevky
Odpovedať
1
2
26
Profilova fotka
http://www.projektydomov.com/projekty... takto by to uz malo fungovat.... @sischa prepac ,ze sa ti do toho miesam,ale zle si zadala adresu a nechce to otvorit...inak je to velmi pekny domcek...my hladame 5-izbovy a akosi v kazdom nieco chyba...idealny sme este nenasli :-(
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
My sa chystame s nejakymi zmenami - pozmeneny podorys + plocha strecha + pristresok na 2 auta :-)
Odpovedať
Ahooj aj my sa chystame na jar stavat tento domcek velmi sa nam paci uz mame aj projekt :D
Odpovedať
Popíšte z čoho budete stavať, a akú hrúbku obv. stien. dík
Odpovedať
Prepáčte, skopirovalo sa mi tam aj "dakujem" asi preto to neislo otvorit, tak este raz. http://prodom.sk/?p=projekty&project=106. garaz prip. pristresok si chceme dostavat sami, sa tesim ze som neni jediná komu sa páči :) Chceli by sme začať stavat niekedy zaciatkom jari, tak musim dovtedy najst nejaky "idealny" projekt... chrochrinka - robili ste zmeny aj v kúpeľni ? kosa66 - vy ste zmeny nerobili? Dakujem
Odpovedať
.
Odpovedať
Nie, v kupelni sme nerobili zmeny. Len sme cely dom zuzili na 13m a predlzili o 1m - takze mame stvorec 13x13. Kupelnu v spalni sme zrusili a spravili z nej satnik. Technicku miestnost sme zvacsili a zrusili krb. Budeme mat plochu strechu. Pozdlz celeho domu bude pristresok na auto, ktory bude vzadu pri teraze koncit zahradnym domcekom - dielnou. Aha, este okna - zrusili sme okno v spajzi a v detskych izbach nahradili dvere oknami.... Takze prakticky vo finale to bude uplne iny dom :)
Odpovedať
Dobry den , tiez uvazujeme o stavbe Eko 120, prosim Vas kolko Vam vysla cena realizacie domu na kluc podla rozpoctu ? A kolko odhadujete cenu realizacie v praxi? Upravu projektu ste si dali robit u Prodomu ? ak ano kolko Vas stal projekt celkom? Dakujem za odpoved. Inak tie zmeny su dobre napady...
Odpovedať
Velmi pekný domcek. My sa este len obzerame po projekte,ale tento domcek sa nam neskutocne paci. Praktický, jednoduchý, variabilný a zaroven moderný. Tiež by ma zaujímalo,aka je cena realizacie v praxi.
Odpovedať
Dobrý deň, Tak isto idem stavať EKO 120 veľmi pekný a praktický domček, až na niekoľko zmien ktoré som realizoval v projekte. V detských izbách nebudú francúzke okná ale balkónové dvere + okno. Dôvod (domček je projektovaný na podahové kúrenie ja budem mať klasiku ÚK. Podlahovka bude iba v kúpelni. Krb hádžem na druhú stranu obývačky do rohu ako sú francúzke okná ktoré som zúžil na otvor 2,7m. Tam kde je krb bude okno 1,6m . Čo sa týka kúpelne pri spálni tá sa zatiaľ bude využívať ako šatník ale predpríprava vody a odpadu tam bude + malé okno 0,6m. Domček bude mať klasickú čínsku strechu ako v projekte. Kritina ľahká plechová (Ranilla) krov drevený a podhľady sadrokartón. Obvodové murivo 300mm Ytong a zateplenie pravdepodobne 100-150mm polystyrén. Terasu budem vyťahovať minimálne o meter do vonkajšieho priestoru záhrady z dôvodu úzkeho priestoru 2m je dosť málo. Projekt som si dal robiť individuálne cena 1530 Eur včetne všetkého čo je potrebné k stavebnému povoleniu a kolaudácií , plyn , elekrtika, prípojky, voda, žumpa statické posúdenie, požiarný plán energetický posudok budovy. Cena výstavby na kľúč 70000 Eur. Dom sa bude stavať vo Valalikoch 4 km od Ke. Začiatok realizácie 6/13 :D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahoj Lukiller,prosim ta ak možeš napiš mi aka firma ti to bude stavat a ako dlho to bude trvat.Ešte by ma zaujimalo ako to budeš financovat-priebežne,alebo až po ukončeni stavebnych prac.Velmi pekne ti vopred dakujem za odpoved.
Odpovedať
@nell201 ahooj :) uz nieco mate? my hladame na 16 m siroky pozemok nieco :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@katka888 ......dali sme si robit individualny projekt........mam foto vo fotoblogu.....inspiraciou nam bol tento...... http://www.eurolineslovakia.sk/sk/pro... ale my budeme mat pozemok siroky 22m
Odpovedať
@nell201 ten je pekny, ale nam nevojde na pozemok :)
Odpovedať
ahoj nell201,kto vam robil projekt a kolko ta to stalo? :-)
Odpovedať
Stavia niekto aktualne tento dom? Robili ste zmeny v projekte? Chodba v nocnej casti sa mi zda dost velka, nevie mi niekto povedat rozmery? Vdaka.
Odpovedať
Ahoj yorkie2 stavať mi bude známy. Ešte stále čakám na stavebné povolenie čiže termín sa posúva na 7 mesiac 2-3 mesiacov mám hrubú stavbu. Cena za hrubú stavbu je 36000e aj s elektrickou prípojkou. Na hrubú stavbu mám cash a zvyšok prefinancujem cez Hypo.
Odpovedať
ahoj lukiller,v prvom rade dík že si odpísal,bol som vo Valalikoch a asi kvoli dovodom ,ktoré si spomenul som to nenašiel,ale stále mám záujem sa príst pozriet ,ked domček bude stát ako hrubá stavba,len by som ta požiadal,aby si mi upresnil,kde presne ho stavat budeš,pretože som prešiel celé Valaliky a trochu z Geče a stavia sa tam na každom rohu,aby som to rýchlejšie našiel dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lukiller, mohol by si prosim ta hodit nejake fotky do albumu, ako to vyzera v realy... tento domcek je nas favorit a konecne sa nam podarilo zohnat aj pozemok kde sa bude perfektne hodit. Tak aby sme mali aku-taku predstavu...Dakujem
Odpovedať
@lukiller prosím Vás, a kto Vám postaví tento dom na kľúč? Môžete mi odporučiť najkú firmu v KE kraji? Vopred ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
TO ALL: Ahojte, taky bysme uvitali nejake foto z realu, jakekoliv by mooc pomohlo, Eko 120 je perfektni projekt, prave ho kupujeme od projektydomov, budeme stavet kousek od samorina okres Dunajska Streda. Projekt upravujeme jak uz bylo napsano vyse viz chrochrinka a lukiller - misto koupelny z loznice bude satnik a krb misto jidelniho stolu. Jeste zvazujeme protahnout obyvaci izbu az k podpernemu sloupu a tim zvetsit obyvacku a zrusit timpadem terasu. Co si o tom myslite? mame strach aby nebyla obyvacka tmava? Diky za kazdou foto a radu ;-)
Odpovedať
fandim tomuto domceku. Praktický a taký akurát. Aj ja by som rada videla nejake realne fotky.Ak niekto date, budem povdacna.Este nestaviam,len sa inspirujem ale pozemok uz mám. :-)
Odpovedať
@83krater ak chces predlzit, urcite nechaj to okno v jedalni. to by malo stacit...
Odpovedať
Profilova fotka
@chrochrinka Aj tak planujeme, vlastne to byl napad manzelky, aby nebyla jidelna tmava :-)
Odpovedať
Ahojte: Ja už staviam tento domček ale zatial som len pri debniacich tvarniciach DT40 ale ak môžem poradiť ak chcete mať viac svetla nad jedalenským stolom a nechcete tam okno ako ja tak odporúčam svetlovod, ja ho tam určite dám. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@joe1001 my tam okno davame presne toho jsme se bali, aby jidelna nebyla moc tmava.... zaciname bohuzel az na jare tento rok uz se to nestiha teda zaklady myslim :-D
Odpovedať
ahoj joe1001,kde staviaš ?radi by sme sa s manželkou prišli pozriet,teda ak by to nevadilo
Odpovedať
@yorkie2 ahoj staviame pri Novom Meste nad Váhom :D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, stavebni sezona pomalu mizi, Tak jak jste kdo pokrocili se stavbou? nejake nove foto nebo info v albumoch? Diky vsem za aktuality okolo domceku EKO120 8-) nenechme temu zaniknout EKO120 muze byt novejsi verze-nasledovnik jako je oblibeny bungalov 333
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aj ja mám v pláne eko 120 preto by nejaké fotky potešili skúste niečo zavesiť.
Odpovedať
1
2
26
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?