Hamuliakovo 2014 bývanie a cestovanie

Profilova fotka
Kto býva v Hamuliakove, ako sa vám tam býva? Koľko cestujete do BA a v akých časoch? Ďakujem
Odpovedať
taketo info ohladne Hamuliakova by som uvital, aj ked asi to je take iste, ako z dunajskej luznej. hlavne ak odchadza z domu o 7 rano. ake su cesty. dakujem :-)
Odpovedať
som z dunajskej luznej kde som chodila před dvoma rokmi do petrzalky tak sme odchadzali o 7 rano a cez město manžela som vyhodila a petrzalka 7 45 prichod k skole. ale zalezi od casu odchodu z tvojho domu a akou cestou pojdes a aj tiez ktory den je rozdiel ci ides pondelok rano a ci piatok...takze nik ti asi presne nepovie asi len tvoji nadejny susedia je to rozdiel odkial presne ...ja som dunajska luzna a my tu mame cestu cez biskupice ..vinohradnicka a nou prejdem a som v biskupiciach za 10 min ale dalsia trasa ta caka na dolnych honoch,ruzinove a slovnafte...tot o niecom inom...tam je zacpa zvatsa urcite,ale mas to z každého smeru do ba ci je to od senca ci malaciek,,,,je to jedno ale my tu budeme mat obchvat dufam
Odpovedať
ak sa postavi nulty obchvat tak cestovanie do Hamuliakova bude pohodicka, zatial je to katastrofa... tu je clanok ohladne nulteho obchvatu D4 a R7: http://aktualne.atlas.sk/vystavba-nul...
Odpovedať
Profilova fotka
hamuliakovu by prospel ten most cez dunaj, co tam mal byt... ale asi k realizacii uz nedoslo... ]-(
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
ahojte, ja byvam v hamuliakove , co vas zaujima?
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím Vás, mňa by zaujímalo

ako sa býva... :-) dochádzanie do BA /čas, spôsob.../ lokality na bývanie/výstavba RD prípadne iné zaujímavosti...

Vďaka

Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa opytat, ci nemate skusenosti s byvanim v Hamuliakove a smradom z cisticky. Chceme kupit dom v novovybudovanej casti medzi Hamuliakovom a Kalinkovom, len sa obavam toho smradu. Vdaka
Odpovedať
Nepozna niekto technika zo západoslovenskej distribučnej, ktorý rieši nové prípojky v Hamuliakove? alebo aspoň kontakt na neho potrebujem...
Odpovedať
@tinni v pohode nesmrdi 😃 Kamos tam byva a su spokojni
Odpovedať
@tinni ja bývam na opačno konci a tam to nesmrdi,ale tie susedne ulice....poviem to tak, vacsinou nie, ale niekedy ked idem okolo tak vie iná brutalita zavanut k ceste.....ale ak myslis ten projekt co sa prava robi infrastruktura co je tak blizko Kalinkova tak tam by to mohlo byt ok
Odpovedať
@jre Caf, ja tam bývam s roznymi prestavkami asi uz 8rokov.Teda býval som pred 8mimi a teraz posledne tri. Sam teraz s priatelkou stavam barak a poviem ti, stavam ho v Slovesnkom Grobe :D To čo a stalo zo zapchy kedysi prerastlo do absurdu. Rano musim kazdý den chodit cez zakaz vjazdu, ktorý si musim pozret ci tam nejsu príslušníci demencie, inak by sa k mojej rannej ceste ktora trva 50minut priratalo dalsich 20-30..idem na zaciatok petržky. Ludia ti povedia ze vsade su zapchy ale tunak je to fakt zle. Co je superzlé je ze takú istu nadheru zažijes aj po obede...ak ides medzi 4-7 domov, teš sa. Neutral --1 --2--brzda...celuuu cestu az do dunajskej. Ja vdaka Wazu stravim denne len 2,0-2,5 hodiny v zapchach....Ked sme s frajerkou vyberali, toto bolo absolutne jasne ze uz nechceme. Samozrejme je to aj o tom kde pracujes.... Co sa týka obchavatu, je to klobaska , sktorou mavaju ludom pred ocami uz 8 rokov....a dalsich 8 budu a potom zacnu a bude to trvat dalsich 8..podla mna.....ja som sa na to nechcel spolahnut a preto sme vybrali grob. Zatial som mohol len porovnat cestu domov v robnakom case a bolo to luxusných 20-30minut....aspon pre mna je to luxus. Kazdý kto tu býva ti povie ze hamulakovo fajn a tak, ale to je preto lebo ludia neradi kritizuju svoje rozhodnutia. Ak chodis do BA denne a medzi 7-9 a spat medzi 4-7 takje to peklo...cez svatky sa to da ale inak uplne zleee. Inak je to pekna lokalita,dunaj je fajn, akurat je to tu sama rovina. Mna to tu dost onudilo a lakali makopce, takze aj preto prec odtialto. Vecer sa obcas mozes pokochat pulzujucou cervenou žiarov slovnaftu...nesrandujem je to niekedy jak ohnostroj aj zvuk aj vizuál...ked som to videl prvý krat myslel som že prišlo UFO....uplný bonus je ked rano stojis v zapche a vidis jak si to Slovnaft veselo dymý tvojim smerom vsetky tie dobrotky co posielaju do vzduchu... Ceny pozemkou su rozne +- od 70 do 99(ale to su uz vtipalkovia) a potom zahradkarska oblast 40-50e pri dunaji...ma to tam svoje kuzlo,ale je to zahradkarska oblast...so vsetkým co k tomu patri...hlinena cesta so strkom a pod, siete...elektrika... dunaj je fajn ale po 30 krat je to furt len dunaj, voda je relaxujuca ale nejaký výhlad nehrozi, na hradzi sa da pobicyklovat, iste useky aj korcule znesu...staru hradzu pekne zreparovali a ma kvalitný povrch. Treba si zvazit kedy chce clovek chodit do mesta a spat, kam chodit a co hce robit...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?