Om

Zdravím vás chcem sa informovať. Pred 2 mesiacmi mi robili stukove omietky všetko bolo ôk pekne. Zavolal som si majstra na stropy a kúpeľne a on mi vravel ze tie omietky sú zlé ze ich mam dat reklamovat
Odpovedať
@21mimo10 A čo konkrétne je na nich zlé?
Odpovedať
Neviem co je na nich zle všetko poctivo robili a omietku hladili strojom nie rucne
Odpovedať
Bol som s tym majstrom dohodnutý ze mi správy všetko aj kúpeľne aj stropy ale ma veľa prace a ten co prišiel mi vravel ze je to všetko zlé nechápem preco
Odpovedať
@21mimo10 vsak "odbornik" nech povie co je na nich zle
Odpovedať
@21mimo10 akože čo je zlé? sú dopraskané? sú krivé, alebo potrhané, nedohladené? Bývať tam budeš ty. Mimochodom, ja mám takú skúsenosť s omietkami.. Mne nechceli omietkari opravovať omietky, lebo mám oblé rohy.. Mám starý dom, rustikálny štýl, žene sa páčili oblé rohy, tak som ich nechal. Vysekal a osdadil som novú elektriku a oslovil firmu, že potrebujem omietky.. OK, ale oblé rohy nerobíme. Znížiť stropy, alebo vysekať rohy. To žena nechcela. Tak som si omietky natiahol ručne sám, teda aby som bol presný, so ženou..J jasom naťahoval, ona šúchala. Trvalo to cca asi desať dní, ale zasieťkovali a omietli sme všetko, aj oblé rohy, aj stropy... No a teraz pointa. Kedže viem, čo s tým bolo roboty a kde to nie je úplne dokonalé, tak som kukal, ako to majú robené iní, ked sme chodli po návštevách.. Dovtedy som to neriešil. Nevšímal som si. Ale v tom čase som si viac všímal a zistil som, že aj strojové omeity majú svoje chyby a nie všetky sú natiahnuté stopercentne. Ale to bolo vtedy. Následne som to pustil z hlavy a už to neriešim. Takže aj ty to pusti z hlavy a nerieš.. Nikto to nebude riešiť, pokiaľ to nie je úplne okato zlé. Namaľuješ, zabudneš..
Odpovedať
Nie sú po praskane. Len asi chce zarobiť tak neviem.
Odpovedať
Robili to poctivo bol som spokojny
Odpovedať
tak podla mna nie je o com, ked tebe sa to paci a nevidis tam nedostatky, tak je vsetko okej. vsak ty tam budes byvat. podla mna ide iba o nejaky jeho pokus o to, aby si teraz padol pred nim na kolena a prosil ho, nech to opravi.
Odpovedať
@21mimo10 z mojich skusenosti, cim vacsi "majster", ty viac kyda na robotu ostatnych... ale nakydat a nic konkretne nepovedat, to je este o level vyssie 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@21mimo10 tak na toto ti neodpovie nikto. Majster nech povie čo sa mu nezdá. Pravdepodobne už má nachystané zdôvodnenie na navýšenú sumu za sťaženú prácu z dôvodu zle urobených omietok. Poslať ho do čerta.
Odpovedať
@gashtaan Plný súhlas. Naozaj dobrý majster si váži prácu iného majstra a nekydá naňho ak nájde po ňom nejaké nedostatky. Malo by to byť aj o určitej stavovskej súdržnosti a úcte jeden k druhému !
Odpovedať
Viem lebo som niekedy robil tu prácu. Stalo sa to tiež u suseda. Chlapci robili omietky Stukove a tiež prišiel taky majster ze všetko je zle a tak narodil suseda ze ma pýtať peniaze za prácu. Ze on to vie spraviť lepšie.
Odpovedať
Článok sa načítava...
A ze keď mu nedajú peniaze za prácu ze na nich zavolá políciu. Ale viem ze ty chlapci spravili svoju prácu dobre ako to ma byt keď im vyplácal peniaze ze boli spokojny s prácou ze ešte tak dobre nikde nevideli spravené omietky ze sú spokojný tak neviem co sa zrazu stalo.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?