Napojenie omietky

Zdravím Vás . Potreboval by som radu. Ako najlepšie urobiť tento detail viď foto . Je to klasika omietka a anhydrid . Poter je 5cm ale kraj som vyrezal z podlahového polystirenu a zašaloval . Viem že najlepšie bolo urobiť poter a dotoho omietku ale musel som urobiť omietku skôr . Ďakujem za každú radu
Odpovedať
@bugalik Natiahnuť novú vrstvu omietky na celú stenu vrátane toho dorábaného vrchu. Uschnutú omietku už nespojíš s novou bez toho, aby spoj nebolo vidno. A ten vrch bude treba asi vyrovnať, z obrázku to vyzerá, že je širší, ako stena - teda vytŕča do priestoru.
Odpovedať
Ak tam das omietku, tak ti to casom praskne koli rozdielnej tepelnej roztiaznosti materialov, skor porozmyslaj cim by si to prekryl.
Odpovedať
@chrobak7 napojiť rohovniky bude problém asi a aj to že ako sa bude správať ta omietka až to nevypraska hmm
Odpovedať
@rkorba @rkorba to je tiež možnosť že drevo farba materiál ako bude schodisko uvidím či príde niekto ešte s nejakým nápadom
Odpovedať
@bugalik to bude najlepsie riesenie.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, predpokladáme, že v tom anhydtide je podlahové kúrenie. V tom prípade je snaha o scelenie s omietkou zbytočná, pretože kvôli rôznej rozťažnosti ten spoj praskne. Treba ich oddeliť dilatačnou lištou, alebo pružným tmelom. Taktiež sa to dá prekryť predsadeným obkladom.
Odpovedať
@kreisel dobrý deň . Ďakujem za radu , budem to riešit formou obkladu .
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?