Stavba domu na kľúč do 45 000.

Hladam dom ktory by som postavil na pozemku nezalezi na type (drevo, tehla) ani vyzore rozloha aspoň 40m2aj so zakladovou doskou do 45 000 . Ak ste sami stavali ako to šlo cena ... . Viem si niektore veci spravit aj svojpomcne
Odpovedať
Profilova fotka
@anor menší dom stojí relatívne viac ako väčší, základné technické vybavenie je rovnaké. aj pri murive štvorec 40m2 má obvod cca25m, 80m2 36m, nie 50. Takže zmenšením plochy cena neklesne úmerne. Ale jednoduchý dom sa za to postaviť dá. Chcete to dodavateľsky alebo svojpomocne?
Odpovedať
a ma vyznam stavat dom o 40m??
Odpovedať
Nie o 40m ale zase za tu cenu nasiel som uz v takej cenovej relacii aj 65m2
Odpovedať
No lebo za 45 000 nepostavis 100m2
Odpovedať
Profilova fotka
@anor no nie som si taký istý, ak nehovoríme o luxusných materiáloch ale len o úžitkových, tak sa to dá.
Odpovedať
ja z minulosti poznam firmu zo ziliny co bola schopna postavit dom na kluc v cenovej hladine 50tisic € o rozlohe 100m2, podpisali zmluvu, zobrali polovicu sumy ako zalohu, urobili zaklady, zaliali deku, po mesiaci neexistoval kontakt na tu firmu, ani firma uz nebola, ani penazi a zostali len oci pre plac... odvtedy uplynulo 8rokov a do dnesneho dna sa na danej situacii nic nezmenilo, nepomohla policia, ani trestne oznamenie, takze velky POZOR ak sa bude niekto nukat a slubovat hory doly...
Odpovedať
Mam ponuku na hrubu stavbu, cize zaklady, platna a vytiahnutie murov, za 4 tis. €, aka je to cena podla Vas?
Odpovedať
@anor skus pozret starthome
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?