Stavia niekto dom Praktik 616?

stavia niekto tento dom??
Odpovedať
@miro1122 v skutku pekný domček nie až tak náročný na výstavbu.Presne ten istý sme tento rok realizovali sukromnemu investorovi a aj cena sa sa daleka líšila od ceny uvedenej v katalogu.Teda jednoducho povedane v katalogu su ceny podstastne predražené.Stavbu sme realizovali investorovi podla projektu akurat bez garáže tú sme stavali mimo objekt samostatne.Osobne by som si dal asi aj ja povedať na takyto domček
Odpovedať
Ak od eurolineslovakia, tak my ho máme:-)
Odpovedať
Super Noemmie nemáš nejaké fotky ,my ho chceme stavať s veľkou garážou a prechodom s kuchyne do akože práčovne čo bude súčasť garáže a na poschodi budu len 3 izby a nejaké zádverie pri vchode Aké zmeny ste robili vy ??Ak možes tak pomôž .Dik
Odpovedať
miroslav 36 ty nemáš nejaké foto z výstavby ?A ak sa môžem opytať kde ste ho stavali my budeme stavať pri Prešove a na koľko to vlastne vide cez firmu lebo sa obzeráme po cenách.Dik
Odpovedať
Ak by ste mali zaujem, robime aktivny bleskozvod, ktory chrani na polomer ochrany. cize nim viete chranit viac ako vas dom (aj garaz, bazen, cely pozemok) a ked sa rozhodnete v buducnosti dostavat vedla nieco, nemusite tam uz riesit bleskozvod. staci jeden zvod, ktory moze byt zakryty v zatepleni.
Odpovedať
Ja som ho postavil v roku 2008 (ytong 37,5) spravil som male zmeny.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?