Stavia niekto bungalov 1279?

Profilova fotka
rozhodli sme sa pre tento projekt, ma niekto skusenost a poradi? Vdaka
Odpovedať
@gaduska Zdravim Vás, podarilo sa vám už zrealizovať tento bungalov 1279? Tiež nám padol do oka a rád by som si vymenil nejaké skúsenosti. Ďakujem. if
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, zial nesli sme nakoniec do tohto projektu...drzim palce. Hana
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
@if1 my ho staviame a tento rok chceme kolaudovat
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@my4 Ahoj, podarilo sa vam ho nakoniec postavit? Radi by sme zacali stavat buduci rok a tento projekt sa nam velmi pacil. Dakujem za odpoved :)
Odpovedať
áno, 9.mája bol rok ako bývame. Sme veľmi spokojný, dom je krásny slnečný... @katty_1210
Odpovedať
@my4 Ďakujem krásne za odpoveď :) Po menších úpravách v projekte si ho zrejme vyberieme aj my :) Pekný deň :)
Odpovedať
@my4 ahoj ,ako sa vam podaril bungalov?robili ste nejake zmeny,alebo zobytnovali podkrovie?
Odpovedať
My ho staviame tiez,so zmenami
Odpovedať
@denaha Ahoj zmeny sme robili trosku, lebo mame podpivnicený, kedže sme v kopci a teda sme zrusili wc v chodbe a presunuli ho do pivnice. V spálni sme pridali priecku a vytvorili satník hned oproti dverám /to je obdlznikova izba/ inak ma nenapada nic. Musim pridat fotky.. a este predsa dorobili sme po pol roku pristresok nad vchodove dvere
Odpovedať
@my4 jasne pridaj foto :-) My sme zobytnili podkrovie,spojili sme wc s kupelnou a tou kotolnou,dorobili vikier a tie okna na terasu sme upravili..ako ste spravili terasu?mola by ste nas inspirovat,rozmyslame nad viacerými variantami
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Dobry den, bylo prosim mozne se na nektery hotovy dum prijet podivat. Moc by nám to pomohlo. Radi se odmenime. Nemcovi karelnemec@email.cz
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?