Práčka Fagor Fet3106D

Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa opýtať či niekto nemá skúsenosti s práčkou zn. FAGOR FET3106D. Ďakujeeeem
Odpovedať
@andika001 ahoj Andika, neviem ti dat presnu skusenost, len so znackou a inym typom pracky. Mam fagor, z predu plnenu, tusim na 5 kg. Po roku prania, aj ked ju mam permanentne otvorenu, obcas mam pocit, ze zatucha. Ked odstreduje, mas pocit, ze odleti, klepe sa ako ratlik a huci ako helikoptera. Tak ale bola v ramci novostavby a zatial perie, tak snad neodleti a bude prat dalsich 5 rokov. Co by som pri kupe novej pracky riesila inak: z hora plnenu nikdy v zivote. Kedze je nas doma 5, uz len 8 kg objem, mam totiz pocit, ze periem stale a ked neperiem stale, tak periem cely den v kuse :( Detsku poistku, staci sekunda, ze neustriehnem dceru a zrusi mi rozbehnuty praci cyklus a je to v keli, mozem ho pustat bud este raz, alebo dedukovat, v ktorej faze bol a ist uz len tie casti programu. Pristupny filter pracky, na tom fagore je filter pod plastovou listou, ktoru pacim a modlim sa, nech sa nedolame, aby som ju dala aj naspat. Voda z filtra pri otvarani tecie ako besna, ale kedze je to v uplnom spodku pracky, neda sa to nicim odchytit, len postupne otvarat a odcerpavat handrou. Tak by som to chcela inak, nie aby som sa dusevne pripravovala na cistenie filtra tyzden :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?