Vstavanespotrebice.sk

Ahojte, nate niekto skusenosti so strankou vstavanespotrebice.sk ? Je to spolahlivy obchod?
Odpovedať
Dobrý deň, nemáme priamu skúsenosť ale sídlo firmy je v CZ, čo môže znamenať možné komplikácie pri prípadnej reklamácii spotrebiča, keďže servisní technici značiek zabezpečujú na Slovensku servis spotrebičov zo Slovenskej distribúcie a nie importované produkty.
Odpovedať
Profilova fotka
ja zabezpecujem si vstavane spotrebice cez andrea schop zaten cas ma ma tam vzdy vysla cena vzdy najlepsie
Odpovedať
Kupoval som od nich viac spotrebicov, na stranke mali info ze nech ich kontaktujem a daju nizsiu cenu. Pisal som mail a zlavili 50 euro z ceny a to bola najlepsia cena na heureke a este 50 euro dole. Naposledy som vsak kupil pracku Siemens a bol som sklamany. Na stranke mali uvedene ze distribuuju tovar urceny pre slovensky trh. Pracka dosla kompletne v nemcine, s nemeckymi popismi a manualom. Na staznosti reagovali, zaslali nalepovacie popisky k pracim programom v slovencine.. napriek tomu som sa citil podvedeny. Operatorka sa ma snazila namotat na to ze je to vlastne fajn ze pracka je pre nemecky trh, lebo tie pre slovensky, sa vyrabaju v polsku.
Odpovedať
https://www.e-spotrebice.sk/ odporucam tento obchod, beriem celu kuchynu cez nich a uprimne: velmi velke zlavy vedia dat ... ako priklad: umyvacka Electrolux ESI5545LOX oficialne 479e pri celej kuchyni mi dali na to cenu 398e Podobne je to pri ostatnych spotrebicoch, napr. tu som pisal o varnej doske: http://www.modrastrecha.sk/forum/kuch... 559e oficialne a mne cena 465e ... slusne ... 8-) Ku kazdemu vyrobku som si dokupil +1r zaruku, to odporucam kazdemu.
Odpovedať
Za mňa odporúčam tento eShop.Na konkrétne značky vstavaných spotrebičov ma najlepšie ceny.A taktiež riešia priamo záručný a pozáručný servis konkrétnej značky.Mám od nich celu kuchyňu Siemens a som spokojný ako s komunikáciou aj dodanými spotrebičmi.
Odpovedať
@atak77 to si ma potesil, lebo mam v plane od nich objednavat tiez. Aku velku si mal objednavku?
Odpovedať
@blacklady mikro Electrolux EMT 25207 OX umyvacka Electrolux ESI 5545 LOX rura Electrolux EOB 6631 BOX doska Electrolux EHI 8550 FHK digestor Electrolux EFB90460OX + 2x filter Chladnicku som nakoniec vzal inde, mozem byt presny: https://www.alza.sk/siemens-kg39eal43... super cena 559e a k tomu + ZADARMO v hodnote €43,90 - Rychlovarná konvice SIEMENS TW71005 (preto som siel do Alzy)
Odpovedať
@atak77 super, vdaka, takze sa oplati ziadat zlavu, tiez som to mala v plane, takze kolko asi vysla ta zlava, celkom dost, nie? Tiez mam v plane v podobnej cene objednavat, ak teda daju dobru zlavu, mozno k tomu pridam este nieco, co som mala v plane objednat neskor.
Odpovedať
@atak77 taktiez dik, tiez uz pomaly obzeram spotrebice, a pocula som samu chvalu na tento e-shop. nevies, ci vedia zohnat model, ktory neponukaju na stranke? no uvidim, kedy pridu na rad kluce, a potom ich oslovim. objednavku planujem za cca 3500€, tak snad budu vediet nieco ponuknut :-)
Odpovedať
@donkrejze Myslím že si vlastne dobre obstál a máš made in germany.Inač pre cz/sk made in Poland 😄 Napríklad beko bežne posiela popisky na prelepovanie napr.sušiciek keďže nerobia cz/sk panely 😄
Odpovedať
@blacklady ano, zlava bola znacna ... komunikacia na vybornej urovni, osobne som komunikoval s : Janka Ivancikova / janka@e-spotrebice.sk @manilla pri tej sume objednavky Ti ponuknu slusnu zlavu, spytaj sa, odpovedia, ci to vedia zohnat. P.S. ak by niekoho napadlo, ze im tu robim reklamu, tak nie, je to moj prvy vacsi nakup a natrafil som na nich a sam som bol prekvapeny, co ponukli ... P.S. 2: este zdarma k tomu nejaku sadu hrncov budem mat :-D
Odpovedať
@atak77 super dakujem. Dokonca maju dostupne aj spotrebice, ktore som si vybrala :). Preroze je problem ich zohnat
Odpovedať
Článok sa načítava...
Teraz sme kupovali od nich všetky spotrebice do kuchyne a 100% spokojnosť. Skvelá komunikácia, vedeli poradiť, nemám vyhrady
Odpovedať
@astley Aj bosch a siemens dava popisky v sk aj cz a tak isto aj aeg , .
Odpovedať
@atak77 @marrria e-spotrebice.sk musim odporucit aj ja! tiez sme od nich brali vsetky kuch. spotrebice naraz (indukcia, digestor, umyvacka, rura, vstavana monoklimaticka mraznicka a vstavana monokl. chladnicka, vsetko Siemens) a zlavu nam dali teda riadnu (spustili takmer 500e z indukcie, ale vsetky spotrebice boli z tych drahsich). to bolo take celkom vtipne, kedze sme mali vybranu jednu indukciu, ale to uz bol minulorocny model, co sa uz tento rok nevyrabal. mojmu muzovi som posielala mailom zoznam spotrebicov, ktore mal vydopytovat u viacerych firiem. kedze som vedela, ze indukcia je uz stary model, uviedla som tam alternativu, ktora bola ale o dost drahsia, ze by sme mali zaujem aj o tu, ale len ak by bola vacsia zlava. on im to preposlal aj s touto mojou sukromnou poznamkou :-D a oni nam na druhy den poslali ponuku, kde dorovnali cenu na ten starsi model ;-) boli sme velmi spokojni nielen kvoli tej zlave, ale aj vseobecnym pristupom. spotrebice sme objednavali s predstihom, ale kedze sme ich nemali kde uskladnit, tak nam ich v stiahli od dodavatela k sebe na sklad a preskladnili, kym sme ich nepotrebovali. tiez nebol problem rozdelit dodavku a poslat niektore spotrebice do kuchyskeho studia a niektore k nam do domu. akoze fakt perfektny pristup aj sluzby!
Odpovedať
Dakujem vam za pomoc, spotrebice zo stranky e-spotrebice su uz aj doma :). Za mna taktiez maximalna spokojnost.
Odpovedať
dalsia pochvala smerom k: Janka Ivancikova / janka@e-spotrebice.sk objednaval som tam pracku ... nemali ju na sklade, vcera okolo obeda som to komunikoval s pani Jankou, zistovala to priamo v AEG a potvrdila, ze tam ju maju na sklade, tak sme ju objednali vcera. Dnes uz ju maju oni a volali, posielaju ju, zajtra ju mam doma, no parada 8-) Inak vybral som presne tento model, asi naj v pomere cena/vykon + 5r FULL zaruka je a dozivotna na motor ... https://www.e-spotrebice.sk/9696-aeg-... + samozrejme znova dali peknu zlavu :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
@atak77 tak mam konecne ponuku. objednavka za 3550€, zlava vysla len cca 170€. ale aj tak maju najlepsie ceny. zoberiem to vsetko cez nich. akurat mi nevedia dodat chladnicku, skoda tu musim riesit inde :-S
Odpovedať
@manilla hehe ... chladnicku som presne aj ja riesil inde, sranda.
Odpovedať
So spotrebičmi som sa hral 2 mesiace. Chcel som všetky z jedného obchodu a na splátky. Najlepšie vyšiel mall, ale potom som objavil, že na Hej dávajú 10 per. zľavu - mne to urobilo 300 eur. Skús. :-)
Odpovedať
@richardsw nie dik. 1. hej nema vobec take spotrebice v ponuke, 2. ak aj ano, neskutocne predrazene, ze ta ich akoze 10% zlava mi nepomoze. a 3. z heju uz ani suche rozky, po poslednej natahovanici s reklamaciou, ktoru ani po 3 mesiacoch neboli schopni vyriesit. ja som s komunikaciou aj s cenami s e-spotrebice spokojna.
Odpovedať
Ahoj, nechcem sa hádať, ale s cenami by si nemala byť spokojná. Skúsil som len porovnať svoje spotrebiče z Hej s ich. Nemali všetko, ale skús porovnať to čo mali: Spotrebič Označenie Hej E-spotrebič Umývačka Bosch SMI46MS03E 507,5 549 Mikrovlnka Beko MGB 25332 161,1 219 Rúra Bosch HBG6750S1 560 569,9 Doska Bosch PIE651FC1E 385,3 468
Odpovedať
Ak budete chciet niekto naceniť spotrebiče napíšte mi aký spotrebič alebo kontakt do správy a prezistim Vám cenu v jednom elektro obchode. Alebo dám priamo kontakt na predajnú. Som si istý zenlepsie ceny Vám inde nedajú.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?