Máte skúsenosť s indukčnou doskou Bosch PIB672E14E?

Prosím o vaše osobné skúsenosti s indukčnou doskou BOSH PIB672E14E či už sú pozitívne, alebo negatívne. Určite ma potešia všetky vaše skúsenosti (pomôže mi to v rozhodovaní). Prípadne mi poraďte ak máte BIELU (o čiernu ani nerez nemám záujem) indukčnú dosku, aký typ máte a či by ste do toho išli znovu. Vopred všetkým pekne ďakujem :-)
Odpovedať
Ahojte, aj mňa by to zaujímalo...ďakujem... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ak je to ta biela, tak ju mam, varim na nej uz vyse roka a som spokojna. neviem sice porovnavat s inymi indukciami, ale na ovalne vzadu na velke hrnce vari dost nerovnomerne, takze pri peceni musim panvicu otacat, aby bolo jedno rovnomerne prepecene. pouzivam preto hlavne prednu velku zonu. teraz fakt neviem, ci je to problem iba konkretne tejto indukcie, alebo je to vseobecny problem, ostatne zony varia pekne rovnomerne, tam nic otacat netreba. inak cistenie v pohode, mam skrabku na sklokeramiku plus nejaky pripravok na pripaleniny, potom uz len staci mokru dosku pretriet suchou utierkou a je krasna leskla bez smuh. ja by som sla do nej znova mam ju aj v albume, inak je pekna, nie cisto biela, skor do seda, ale vzdy lepsie ako cierna
Odpovedať
A co sa neopytas rovno tu. http://www.modrastrecha.sk/forum/kuch...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?