Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@tiny_petka bože, veď to musí byť skvelá umr, to sa vyrieši. :-) :-) :-) a ešte záleží akú máš tvrdú vodu ak je tvrdá tak ti kapsule nestačia. Napíš aké máš hodnoty vody.
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 Presne neviem, ale dávala som druhú najtvrdšiu a podľa toho to dávkovalo. Ale ako som už písala, robilo to aj s prípravkami robím to aj bez nich.
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 Skúsime ešte s tou hadicou či to nie je a keď bude riad zase špinavý voláme servisáka... Vieš mi povedať kde nájdem kontakt???
Odpovedať
@tiny_petka V manuáli sú napísané kontakty, hľadaj kde máš najbližšieho. ak nie, tak kontaktuj predajcu nech ti napíše kde máš najbližšieho., alebo pohľadaj na internete. Ale ak máš druhú najtvrdšiu vodu, tak umr bude už poriadne zanesená, ak nepoužívaš soľ. Ja by som ju na tvojom mieste ešte pred príchodom servisáka vyčistila ale špeciálnym čističom od finishu alebo somat. dala by som tam soľ nastavila odber podľa tabuľky a je nutné u teba aj leštidlo, máš vodu kde nestačia len tablety. :-)
Odpovedať
@egreska1 Presne tak keby zistil servisák,že tam nemáš soľ tak záruka by ti asi padla ani mu to nespomínaj.Ono niekoho môže pomýliť,že tabl.3in1,5in1.Soľ aj leštidlo musí byť!Ved my máme také inteligentné?!UMR,že ona si zoberie iba toľko čo treba. ;-)
Odpovedať
@marta2610 presne tak @tiny_petka A tiny, keď máš takú tvrdú vodu musíš bezpodmienečne používať soľ aj leštidlo, ale čo je dôležitejšie ešte, že ho musíš mať aj dobre nastavené, čiže skoro najviac odber ak nie aj najviac, podľa stupnice. No rozhodne ju vyčisti najprv čím skôr :-) čističom
Odpovedať
@tiny_petka Ešte napíš ? mesiacov ju používaš a cca koľko krát ide za mesiac?
Odpovedať
neviete aka zataz moze ist na umyvacku riadu? (kg)
Odpovedať
Profilova fotka
@EGRESKA1 @MARTA2610 pozriem teda dake pripravky, pouzivame ju od Vianoc, cca 3-4x do tyzdna, niekedy viac niekedy menej
Odpovedať
@mita9 Ty máš voľne stojacu a ona nepôjde pod prac.dosku.či?
Odpovedať
@marta2610 no povodne mala ist ale sme zistili (logika) :-D ze nemoze ist vedla sporaku.......cize pojde pod takuskrinku (bude to aj lepsie vyzerat) bude upevnena do steny ale "kdeby-neco" :-D
Odpovedať
Bola som kupit tablety a nevedela som ktore kupit tie W5...ci all in alebo clasic :-D ..ktore kupujete vy?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@marta2610 @egreska1 baby ako som tu uz pisala este vzdy mi svieti ukazovatel soli na displeji, uz som ju velakrat dosypala a ona vzdy svieti, uz neviem co mam vyskusat, aj bola restartovana a nic. Ta sol mi svieti, ale ak mi zacne umyvat tak uz nesvieti, aj v navode mi pise, ze pri programe nesvieti. Co mozem este vyskusat?
Odpovedať
@marta2610 Vsimla si si, ze ten prasok z Lidla obsahuje uz aj sol aj lestidlo? Inac, dnes som bozku pustila prvy krat, joj, velmi dobra vec.:-):-):-):-):-):-)
Odpovedať
@erivara Aspoň krajšie umyje. 8-)
Odpovedať
@tiny_petka mas poriadne utiahnuty filter? nestaci h polozit,reba ho potocenim utiahnut.
Odpovedať
@maj_ka5 UMR pusti s prípravkom iba na to ak sa dá dobrý je ten z Lidla,ale ho dostať iba ked je v akcii a ked to nepomôže zavolaj servis možno to bude len nejaká maličkosť možno ešte od výroby.Tú soľ už nesyp!
Odpovedať
Jarové vankúšiky v akcii- hypernova (majú aj nejaké nové =-) niečo ako platinium al. citrónové) a taktiež akcia kaufland :-)
Odpovedať
@maj_ka5 Jedine zavolaj servis, keď to vždy svieti, to nemá...Oni budú vedieť čo stým, iste len nejaká maličkosť :-)
Odpovedať
prosim vas treba umyvacku pred prvym pouzitim pustit na prazdno? ci hned tam mozem naukladat riad?
Odpovedať
@mita9 ma sa pustiť naprázdno najlepšie na 70st. aj s čistiacim prostriedkom a soľou :-) kvôli hygiene asi :-)
Odpovedať
Dievčatá v Teta drogerie je od 13.5 akcia Jar tablety do UMR na všetky druhy 1 ks 0,15 e.To znamená žeby aj platinium?Za mňa platinium a citron.Sú balené po 54 ks.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 sa chystaaaam:) ....... videli ste reklamu na nove finish? ze TURBO a vraj to vysusi aj plasty ..... ktovie, co to stoji
Odpovedať
@marta2610 V hyperke bolo 70kscitrón za 9,90 a v kauflande 54ks citrón za 9eri. @stanulka76 ešte som to nezaregistrovala :)
Odpovedať
@egreska1 Treba písať ? e stojí ks.To znamená,že v hyperke je najlepšia cena to my v Žiline asi jediní nemáme. :-|
Odpovedať
@stanulka76 Nezaregistrovala som,pretože u nás ked je reklama buď sa prepne,alebo vypne zvuk v opačnom prípade by som asi do tej telky čosi hodila,ale nemôžem lebo je skoro nová,ale urobím výnimku čo by som kvôli UMR neurobila.Ked sa niekto k tomu dostane a vyskúša poprosím podať hlásenie,ďakujem.
Odpovedať
@marta2610 V Žiline nie je Hypernova ??? =-)
Odpovedať
Ahojte, date mi pls tipy, na co si dat pozor pri vybere umyvacky? Nejake siemensy, ktore ste spominali, mam uz pootvarene na liste, no netusim , podla coho sa rozhodnut :-) vdaka
Odpovedať
@luly13 Ja by som ti poradila, skús trochu prečítať aj strany dozadu :-) základné info nájdeš tam :-)
Odpovedať
@egreska1 Veru neni v Pov.Bystrici a to je až cca 20 km. 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?