Práčka Bosch Wae 20465 BY

? dakujem za nazory.... http://www.najnakup.sk/Porovnaj_volne...
Odpovedať
@lubikan ahoj. ja ju mam. ale zatial som neprala. ale mozno uz v priebehu par dni nieco hodim prat. ale zda sa ze je tobra. dufam :-D
Odpovedať
@lubikan presne pre tuto som sa vcera rozhodla,ze si ju kupime..funkcie ma dobre,aj spotrebu vody ci elek...snad to je dobry vyber...
Odpovedať
Profilova fotka
@vierka987 ja ma bud tuto alebo jej podobnu - uz si vazne nepamatam typ, ale podla obrazka by to mohla byt ona. V podstate som s nou spokojna, vadi mi iba jedna vec - ta moja nema samostatne plakanie (iba zmykanie). A este ma hneva 15minutovy program - rychle pranie - NIKDY neperie iba 15min, ale podstatne viac...to je ten uzasny "6.zmysel". Inak som s prackou spokojna...
Odpovedať
Profilova fotka
ja nemám síce bosch ale mám siemens- je to myslím rovnaký výrobca. A mám podobnú a som s nou maximálne spokojná.
Odpovedať
@zabka888 @simsalabim @vierka987 @mima1 tak baby,uz som na nej prala..cely den bezi,lebo sa mi to nakopilo,kedze stara dosluzila....len ma zastavilo pocasicko,uz nemam kde vesat...takze som rada,ze som si ju vybrala,akurat ked zmyka,pocujem ju cez 2 dvere,mozno preto,ze to tu mame trochu prazdnejsie este..ale porovnavala som Db s ostatnymi,su pomerne rovnake,ale cez 40 db uz maju tie 1000€ pracky.....lenze nemozem mat vsetko,ze? vyskusala som skoro vsetky programy,vyhovuju..ten 15 minutovy program mi perie 15 minut,aspon tak to na displeji odpocitava,na hodinach som nesledovala...ale v navode som citala,ze sa vie pranie na akomkolvek programe predlzit,pokial je tam nerovnomerne rozlozene pradlo,ze ho musi akosi vyvazovat a ked je moc napenene... velmi ocenujem ten predlzeny start,som si vecer nastavila arano ked som sa zobudila,uz bolo oprane...a este odpocitava cas,kolko ostava do konca prania... a nesmierne ma potesila velkost bubna,je na 7kg..tuna oprem dve postelne supravy,na 5kg som oprala jednu... :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lubikan ja mám tu moju iba na 5,5 kg ale sme len dvaja zatial tak nám to stačí :-) ja som tiež skúšala už ten 15 minútový a čas si predlžil na 18 minút ale v pohode ;-) ale inak som spokojná so všetkým ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my ju mame tiez. dokonca aj ja tam periem svoje monterky. moja sa ich nechce ani dotknut. hehe. ale moja si ju pochvaluje. takze kupujte. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lubikan no ona sa ta pracka tvari, ze perie 15minut, ale nie je to tak. Vidim to, ked hodim ten kratky program a sedim v kupelni s dcerou, ked sa kupe. NApjrv tam svieti 15minut, potom 13 a zrazu opat 15 a tie tam su dalsich 5 minut :-| Proste ona si to sama stale nejako upravuje a nikdy to nie kratsie. Aj ked tam hodim iba jednu jedinu skoro cistu vec.... Ale inak je OK, som s nou spokojna.
Odpovedať
@simsalabim toto si skusim odsledovat podla hodiniek
Odpovedať
toto robia aj ine pracky. co mam doma na byte aristonku tak tej tiez ked dam 15minut.program tiez si ho upravuje a je to viac ako 15min. ale ten program pouzivam skor len v lete na tricka co su len take upotene trosku ze ich staci preplachat.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?