Finančný poradca-hypotéka

Dajte tip na dobrého finančného poradcu/hypotéka/.okres PN,TT,HC.Najlepšie z vlastnej skusenosti a spokojnosti.
Odpovedať
Profilova fotka
@abula1 Rada Vám pomôžem. Kontakty na mňa nájdete v mojom profile a referencie na mňa na našom webe.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@andreah25 Dobry den, chcela by som Vas poprosit o radu,ak je to mozne,mozem napisat IP?
Odpovedať
@abula1 odporucam @andreh25
Odpovedať
Ďakujem,s andreah25 som bol spokojný,všetko rýchlo aprofesionálnne zvládnuté.Možem len odporúčať
Odpovedať
Profilova fotka
@abula1 Dakujem. Som rada za kazdeho spokojneho klienta :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
je tu niekto kto pracujem v kooperative?
Odpovedať
Profilova fotka
@abula1 Rád poradím IP
Odpovedať
ahoj, chcem sa infor. pred 7 rokmi sme brali uver v SLSP a aby sme ho dostali musela byt nehnutelnost poistená, poistka v koop. vyšla na 87 € na rok. Ide o 3izb byt, je tam len poist. pred živ pohromami, niečo je tam ešte spomenuté že vandalizmus a nepriami uder blesku. Táto poistka sa mi ale zdá veľmi vysoká tak by som ju chcela zrušiť, končí nám 12.1. ( už prišiel aj ďalší šek od 13.1. zase 87 žiadna zľava za 7 rok poistenia) a kto mu mám ešte poist. domácnosť v Allianzs tam je to cca do 40 € taká klasika keď niekoho vytopím a tak. myslíš že sa táto poistka v koop. bude dat zrušiť, nieje to nejak viazané na úver? ďakujem veľmi pekne PS dnes som tu poistku už uhradila kedže ide o taký datum ale zaujíma ma to do budúcna
Odpovedať
Profilova fotka
@atam77 Byt musíte mať určite poistený a vinkulovaný v prospech SLSP kvôli hypotéke. Myslím si však, že za sumu cca 90 eur by ste mohli mať dobrú poistku bytu vrátane domácnosti. Porovnajte si ponuku poisťovní a keď nájdete lepšiu, zrušte Kooperativu aj Allianz a vybavte si jednu komplexnú. Následne (hneď po uzavretí novej zmluvy) požiadajte banku o vyhotovenie nových vinkulačných tlačív, ktoré Vám v novej poisťovni potvrdia:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@moncika15 - ak chcete svoje sluzby propagovat , zapladte za to, tak ako ini profesionaly!
Odpovedať
@mar005 chlap, chlapi / profesional, profesionali
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?