Odstránenie fixky z lesklej gresovej dlaždby

Dobrý deň, prosím Vás nevedel by mi niekto poradiť ako odstránim tieto dve čierne bodky z obkladu? Dnes nam kúpelňu dokončili, vraj je to fixka, že to dáme dole, ale nejde to ničim. Skúšala som odlakovač, cif, toluen, technický benzím. Ani to s tym kusok nepomohlo :-( ďakujem pekne za rady
Odpovedať
Profilova fotka
Ak je to naozaj fixka, tak už odlakovač by to mal odstrániť. Ja občas značím fixkou a acetón to dáva v pohode dole. To zväčšené na fotke vyzerá, ako keby bolo zapečené do obkladu. Možno sa majstri budú musieť vrátiť a vymeniť ten kus
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od prirodokochac:

Ak je to naozaj fixka, tak už odlakovač by to mal…
@prirodokochac včera večer sme to tam boli pozerať a nebolo to tam. Je to zrovna rohovy kus obkladu kde je aj rohova lišta. Pochybujem, že by sa vrátili a vymenili by nám to :-( neviete čim to by to mohlo byť sposobené? Nie je to na tom mieste ani drsné, ani odštrbené. Je to lesklé, hladké ako zvyšok obkladu.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od andrea22221111:

@prirodokochac včera večer sme to tam boli pozera…
@andrea22221111 Odlakovacom bezne od fixy cistim aj drsny gres. Este stoji za pokus C6000.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kejsix:

@andrea22221111 Odlakovacom bezne od fixy cistim …
@kejsix ďakujem, zajtra kúpim, vyskúšam.
Odpovedať
Profilova fotka
@andrea22221111 skus izopropylalkohol alebo lieh. Niekedy zaberie aj polarne rozpustadlo, napr. Bioderma :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?